Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyet értesz azzal ,hogy egy...

Egyet értesz azzal ,hogy egy okos ember inkább nem komentel semmit másik kommentjei alá Facebookon?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, okos ember csak ott kommentel, ahol van értelme!
2021. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ilyen formában hülyeség. Maga a kommentelés nem hülyeség, de nem mindegy, milyen stílusban, hova, mit. Pl. okos ember nem kezd veszekedést piti dolgok miatt nyilvánosan, nem írja oda vkinek a kommentje alá, aki rondának titulált vkit, hogy "Te beszélsz rondaságról, te tehén?", nem kezd el fröcsögve és érvek nélkül politizálni... de egy értelmesebb vita már teljesen korrekt, nem is beszélve arról, amikor ismerősök poénkodnak egymás között a kommentekben (kulturáltan, ízlésesen).
2021. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az okos ember azért nem kommentel mert általában a vitapartner agyi szintje 0 és 15 év között mozog, néhány emberrel nem lehet felnőtt létére sem rendesen vitázni, pl a politikai kérdések itt GyK-n is ilyenek. Munkahelyen sem lehet normálisan mert sok ember buta hozzá, én nem vallom magam okos embernek de azért ha érvekkel vitázok és semmilyen válasszal tudatnak hülyének az idegesitő igy mára már elengedtem ezt, mert egyszerűen nem lehet olyan emberrel ezt csinálni aki akkor is veri a mellkasát ha fas*ságokat beszél.
2021. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 as vagyok, azt még elfelejtettem, hogy általában ha van egy réteg pl itt aki egy témát les állandóan és a te válaszod ellentétes a tömegével rögtön jön a lepontozás és gyakran oda sem irják miért, csak úgy, mert hát hülye vagy :)
2021. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Okos ember leginkább azért nem kommentel és azért nem megy bele "harcba" mert az egésznek az égvilágon semmi értelme. Hiszen tök felesleges vadidegenekkel vitatkozni.
2021. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kommenteléssel magával nincs semmi probléma. Az okos ember nem száll be felesleges vitákba idiótákkal,mert tudja,hogy csak időpazarlás. Viszont egy kulturált,intelligens eszmecserébe simán belelehet menni. (más dolog,hogy ilyen nagyon ritkán van facebookon)
2021. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!