Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik az a női/férfi név ami...

Melyik az a női/férfi név ami hallatán felmegy a vérnyomásod és a falat kaparnád?

Figyelt kérdés
Lehet az utálatból vagy rajongásból is. Plusz szaftos storyk.

2021. márc. 3. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Maja.

Exem "csakegybarátsemmitöbb" csaja volt mellettem. Hónapokig csalt vele:D

2021. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Zsófi. Egy Zsófi tette tönkre az életem.

Pedig azelőtt szerettem ezt a nevet, a gyerekkori legjobb barátnőmet is így hívták, az unokahúgomnak is ez a neve, és a sluszpoén hogy a nővérem kisebb koromban így nevezett, mert Zsófia napon születtem.

És most már a szülinapomról is az jut eszembe hogy annak az ocsmány lénynek pont aznap van a névnapja.

2021. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Evelin - poloskával kergetett meg, az arcomba akarta nyomni történelem órán (tudta, hogy rettegek a dögöktől). Egész évben piszkált engem, még a nyári gyakorlaton is. Aztán elhúztam a fenébe abból az iskolából.


Árpád - apám néhai nevelőapja, aki egy igénytelen állat volt. Sajnos egy fedél alatt éltünk 10 éven át. Nem mosott kezet, fogat, nem fürdött, csak törölgette magát időnként + dezó. Seggét a kádban mosta ki, takarítani luxus, a kád oldalán folyt a xarlé. Mint véletlenül egyik este észrevettem, a kádba vizelt. Egyszer nem ért a wc-re, összetojta magát, amivel nincs gond, mert idős, megesik. Azonban amikor fel akarta takarítani, úgy elmosta az egészet, hogy egy "csomaggal" szétkente az egész közlekedőt (tapétát, padlót, mindkét ajtót és még a szekrényt is). Wc után hűtőbe nyúlt, édességet nem lehetett benne tartani, mert rögtön hozzányúlt. És persze, mosatlan kézzel nyúlt a kilincsekhez, evőeszközökhöz, mindenhez. És stb, stb, stb. Eddig életem során egy emberre mondtam, hogy gyűlölöm, na az ő. Megváltás volt számomra a halála, de apámnak is, aki pelenkázta, katéterezte, gyógyszerelte, mindezt 12 óra munka előtt és után, mert az öregember nem volt hajlandó (ő volt a haszonélvező, apám a tulajdonos) elköltözni, pláne nem idősek otthonában vonulni.


Edit - van egy öreglány a környéken (kb 3 perc séta), aki rövidesen azután, hogy kutyám lett, kiállt az erkélyére és elkezdett nekem ordibálni. Lényegében mit képzelek magamról, költözzünk hegyre, sétáltassam a kutyámat másik környéken (zavarom őméltósága kutyasétáltatását), neveletlen vagyok, apám xar alak (teszem hozzá, míg nem lett kutyám, azt sem tudtam, hogy az a boszorka létezik, semmi közünk nem volt egymáshoz). Amikor mondtam neki, ha nem tetszik valami, el lehet költözni (visszanyalt a fagyi), még szemtelen is voltam. Ezerszer elmondta, hogy feljelent engem (egy mondatában csupán 9x koptatta a szót), mondtam neki nagy türelmesen, csak nyugodtan, várom. Azóta is várom. Aztán lett még egy kutyám, aki szegény mentett, szóval vannak vele még nehézségek, és jött azzal, hogy tegyek szájkosarat a vérebeimre. Nagy kedvesen mondtam neki, neki jobban kéne a szájkosár, mégsem kapott eddig. Majd ha ő felteszi magára... á nem, akkor sem. Én megadtam neki a tiszteletet, fél éven át, aztán már letojtam, visszaszóltam. Az ilyen nem érdemel tiszteletet. És nem demens, csak szimplán hepciás és rosszindulatú, aki nem csak velem, hanem másokkal is kötözködik, de velem főleg.


19/l

2021. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a Zalán és a Noel ami fiú névnél "kiakaszt". Dolgoztam egyszer egy gyerek-fesztiválon és minden második kisfiút így hívtak és mind neveletlen és hiperaktív volt...

Lányoknál pedig a Mira és a Maja az akitől falnak tudnék menni. Azok akikkel eddig találkoztam mind ilyen "érdekes" személyiség volt...


ui: No hate, semmi bajom nincs amúgy akiket így hívnak, bárki lehet nagyon jó személyiség, nem a neve határozza meg. Szimplán csak saját vélemény és valószínűleg én nem nevezném el így a jövőbeli gyerekeim 😅

2021. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra, valamiért akikkel én találkoztam és ez volt a nevük mind egy beképzelt p..a volt :D
2021. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Az Alexandra nálam is. Közrejátszik, hogy a legtoxikusabb személy akivel valaha életemben találkoztam ezt a nevet viselte. De a rajta kívüli Alexandrák sem a kedvenceim az ismerősi köreimben
2021. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Vivien. Eddig akikkel találkoztam mind nagyon beképzelt és gonosz volt
2021. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs olyan név ami egy viselője miatt nem tetszik. csak hangzás (és sztereotípia, asszociáció) alapján: Fülöp, Géza, Pál, Ferenc, Mihály, Bence, Gábor, Jolán, Hedvig, Ilona, Gyöngyvér, Tünde, Hajnalka (főleg a Hajni)
2021. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Zsófia - gimiben terjesztett rólam pár (alaptalan!) pletykát és előszeretettel kibeszélt engem. Másokat is, de én voltam a fő célpont. Azóta nem épp kedvencem ez a név.


Laura - most így hirtelen 5 ilyen nevezetű lány jut eszembe és csak egyikükről tudok jót mondani. A többiek rengeteget kevertek, nagyszájúak voltak és másokat hangoltak egymásnak és társai..

2021. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Evelin- Egy idegesítő, idióta, beképzelt barátnőmet hívták így
2021. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!