Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők is szeretnek kakálni?

A nők is szeretnek kakálni?

Figyelt kérdés
A kérdés bővebben kifejtve, hogy – a férfiakra tudom, hogy jobban – a nőkre mennyire jellemző az, hogy a WC-zés utáni megkönnyebbüléssel egyfajta elégedettség is átjárja őket, olyasmi gondolattal, hogy "mmm, de jót s**rtam?" Van, hogy ez a kellemes, enyhén eufórikus, már-már önelégült érzés akár egy 10-20 percig is kitart, vagy amikor annyira jól esett, hogy szinte már büszke magára az illető? (Kérlek, kort is írjatok. 28/F.)

2021. márc. 3. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok és általában élvezem kinyomni, jó érzéssel tölt el.
Nő vagyok és egyáltalán nem élvezem, ez csak egy szükséges rossz.
Férfi vagyok és általában élvezem kinyomni, jó érzéssel tölt el.
Férfi vagyok és egyáltalán nem élvezem, ez csak egy szükséges rossz.
64 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Csak a férfiak.
2021. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Én utálok szni.

Nem lehet hogy a férfiaknál a prosztata is belejátszik a képbe? Hogy amiatt éreztek valami jó érzést?

32N

2021. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Lol és a szavazásra adott válaszok alapján tényleg igaz hogy a férfiak jobban örülnek utána az ürülésnek 😂 nem gondoltam volna. Lehet hogy akkor a férfiak ezért is szeretik jobban az ilyesfajta disznó vicceket. Ez érdekes. Megérne szerintem a téma egy pszichológiai vagy orvosi doktori disszertációt.
2021. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Általában a nők esetén is vannak ott jó érzést okozó idegvégződések (meg gondolom a férfiaknál is, plusz náluk a prosztata is ingerlődhet). Azért logikus, hogy jó érzés legyen, mert evolúciósan bizonyára előnyös volt, ha valaki nem tartogatta a székletet fölöslegesen. Így azok az idegek, amik kellemes érzéssé teszik a székelést, evolúciós előnynek számítottak mindkét nemnél.
2021. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy vagy kavicsokat sz4rok, vagy vizeset f0sok, nincs köztes eset. Már vagy 2 éve nem sz4rtam egy jót. Szóval így nem szeretek, de ha normálisakat sikerülne, akkor tuti szeretném.
2021. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az adott pillanatban esik jól, amikor kicsúszik. Szinte közvetlen utána pedig mintha mi sem történt volna.

Annyi, hogy én még trónolok, megemésztem a történteket, fantáziálgatok kicsit, tehát sokat vagyok bent.

2021. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
#6 Vagyok, 22/F
2021. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
18 éves fiúként állíthatom, hogy szeretek szarni. De csak ha nem ettem előtte csípőset. Egyébként kellemes élmény, főleg a melegített okosülőkénkel.
2021. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Egy jó szarás többet ér, mint egy rossz baszás.
2021. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Ami a lényeg, a nők pillanatok alatt végeznek. A férfiak meg talán ki is keltik, olyan sokáig trónolnak a WC - én.
2021. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!