Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha megkapnál...

Mit tennél ha megkapnál mindent amire jelenleg vágysz?

Figyelt kérdés
Boldog kapcsolat, pénz, egészség, karrier, bármi ami neked személy szerint nagy vágyad (örülnék ha megosztanád), ottvan minden holnapra. Hogyan tovább? Mit éreznél/tennél? Valóban boldog lennél vagy eldobnád magadtól?
2021. márc. 4. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekkorom óta a pénz (anyagi szabadság) volt az álmom. Most, hogy megszereztem, már nem is tűnik olyan jó bulinak. Az ember olyan, hogy hiába kap meg mindent, akkor is többet fog akarni. Ez a legszebb tulajdonságunk, ami előre visz.
2021. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresem ezeket, de mèg nem talàltam meg.
2021. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha mindent megkapnék amit szeretnék? Keresnék egy jó búvóhelyet, mert utána 100% hogy köröznének mindazért amit kaptam/csináltam. De megérné még így is.
2021. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Boldog, egészséges családom lenne és megszabadulnék a betegségtől és fizikai fájdalomtól. Valószínűleg akkor most egyszerűen csak magamhoz ölelném a gyerekem/gyerekeim és aludnék végre egy igazán jót nyugodtan, fájdalom nélkül.
2021. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lennék boldog, nem érdekelne egyszerűen.
2021. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hat ha tenyleg ugy lenne, hogy mindent, akkor sok mindent megvaltoztatnek a foldon. Persze pozitiv valtozasokrol van szo,de attol meg nyilvan nem elvezne mindenki.
2021. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha teljesülne, amire én vágyom, nagyon boldog lennék.
2021. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az embernek mindig vannak újabb vágyai ezért, ez soha nem történik meg. Nagyobb,szebb,több,újabb,fiatalabb stb...
2021. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
Boldog lennék, megszűnne a stressz az életemben.
2021. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Boldog lennék, életemben először.
2021. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!