Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szoktassam le magamat...

Hogyan szoktassam le magamat a következő rossz szokásokról?

Figyelt kérdés
Ha ideges vagyok, mindig ökölbe szorul a bal kezem, de annyira erősen, hogy egy csomó köröm okozta heg van a tenyeremen, mert addig szorítom, amíg erősen meg nem látszik a körmöm nyoma. Illetve szinten stressz esetén, belül harapdálom a számat, szinte darabkákat harapok ki belőle, és vérzik is, utána meg úgy faj hogy alig tudok enni. A múltkor annyira elszaladt velem a ló, hogy egy gombostűfej nagyságú darabot kiharaptam a számból, konkrétan lett ott egy lyuk szó szerint, ez történt 3 hete, azóta is egy gyógyul és nagyon érzékeny. Mit tegyek ezek ellen az önbántalmazó szokások ellen?
2021. márc. 4. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Keress egy jó pszichológust.
2021. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Orvos kell, pszichiáter nem elég egy pszichológus. Magánrendelésre kell elmenni, mert az állami gyakorlatilag nem működik.
2021. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Onkarositas, onbantalmazas. Valaki beirhatna mi ennek a pszihologiai oka. Amugy ragozzal, es azt harapdalt, vagy viselj fogvedot. :))))
2021. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy írj ékezetet kedves utolsó, valamit nem “harapdalt” hanem “harapdáld”, ragozzál :)))
2021. márc. 5. 08:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj, elnézést, álmos vagyok és azt hittem hogy kötekedni akarsz utolsó, elnézést, félreértettem!
2021. márc. 5. 08:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!