Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikerülhet? Tanácsokat kös.zönöm!

Sikerülhet? Tanácsokat kös.zönöm!

Figyelt kérdés
Sziasztok,olyan problémám van régóta hogy az emberek között rosszul leszek,felgyorsul a pulzus,vörösödök,tenyerem izzad,kerülöm a közös étkezést,már észrevettem,elmentem iskolaorvoshoz egyből mondta hogy ez szociális fóbia,hogyan juthatok ki ebből? Pszichológus nélkül is kilehet? Agyamba eltudok dönteni mindent.

#szociális fóbia #lekellgyőzni
2021. márc. 4. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menyj el 1x-2x pszichológushoz, fiatal vagy (iskolaba jársz) szóval még könnyen formálható vagy, a doki majd tud tanácsokat adni

Egyedül szerintem sokkal nehezebb és ez később rosszabb is lehet

Sokkal többen küzdenek ilyen problémákkal mint azt gondolnád szóval nem kell ezt cikinek érezned

2021. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A jó társaság segít. A félelmed úgy győzheted le, hogy "kézen fogod". Viszed magaddal. De nem ő visz téged.
2021. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem érzem cikinek,iskolába mikor nem volt tanár becsuktam a szemem 1-2percre eskü lenyugodtam... lehet többször kellene. megpróbálom magamtól,nekem pszichológus nem segített soha.
2021. márc. 4. 22:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöld pipa.
2021. márc. 4. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha fejben eltudsz mindent dönteni akkor mi gond?

Nem a véred akarom szívni tényleg kíváncsi vagyok

Amúgy próbálj barátokat szerezni elterelik a figyelmed nekem anno az segitett

Felgyorsult pulzus tenyér izzadás plusz légszomj ami nálam megjelent háát nem volt jó élmény..

2021. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor érzed a tüneteket, gondolj arra, hogy nem érhet baj, biztonságban vagy.

Nagyon sok korodbeli hasonlóan feszeng társaságban, mint te, ugyanúgy belső bizonytalanságokkal küzdenek, nem vagy tehát egyedül ezzel, csak rajtuk nem látszik meg annyira, illetve nem szembesülnek ilyen tünetekkel.

2021. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!