Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tűnök több kg-nak, mint...

Miért tűnök több kg-nak, mint amennyi vagyok?

Figyelt kérdés

170 cm körül vagyok és 52-53 kg. Állandó a súlyom, már régóta nem híztam vagy fogytam. Ennek ellenére már tippeltek 57-58 kg-nak is, de olyat is hallottam más lányoktól, hogy biztos 60 kg vagyok.


Ez miért lehet? Érdemes lenne inkább fogynom?


2021. márc. 7. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom, több zsír és kevés izom van rajtad.
2021. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az emberi szem nem egy mérleg és valószínűleg senki nem súlyok tippelésével tölti az idejét a 6-8 kg bőven hibahatáron belül van.
2021. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nézz utána a skinnyfat fogalmának, lehet hogy te is olyan vagy.
2021. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alletta ***** válasza:
76%
nem lehet esetleg, hogy vizesedsz, túl sok vizet raktároz a szervezeted?
2021. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy többnek tűnsz, csak nem olyan könnyű nem hozzáértőknek megtippelni más súlyát. Én se sok embernek tudom a súlyát, szóval nem nagyon van miből kiindulni. Pont ezért sokan a sajátjukból próbálnak kiindulni és lehet azért mondja, hogy te olyan 58 körül lehetsz, mert mondjuk ő 60, látja, hogy te vékonyabb vagy azért nála, de magasabb is, szóval kicsivel a saját súlya alá tippel. Ez nem jelenti, hogy többnek nézel ki. Én kb pont olyan magas és súlyú vagyok, mint te, így valószínűleg nem járnék messze az igazságtól, ha nekem kellett volna tippelnem.

Amúgy meg szerintem ne foglalkozz ilyenekkel és ne kérdezgess másokat, hogy szerintük hány kiló lehetsz, mert ha nem ezzel foglalkozik, úgyse számít mennyit mond. Ha te elégedett vagy a testeddel, nem mindegy, hogy ki mennyire tippeli a súlyod?

2021. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!