Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy csak később esett esett le, hogy végig bejöttél neki?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mit csináltatok?
2021. márc. 8. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Végig? Ez valami iskola?

Óvodában volt egy lány aki titokban szagolgatta a párnámat, majd később 8 évig osztálytársam volt, eközben is történtek dolgok (például véletlen megfogdosott többször).

Nem is értem magam mai fejjel, mert a legszebb lány volt az iskolában…

Másik hogy hívogattak engem sétálni… Érted egy fiút!

Sosem értettem, de nem bánom és nem is kellenének már.


Mai fejjel meg igazából azt kapok meg akit akarok!

Kimondom mi kell és hogyan és az úgy van. Egyenesen nem kell itt köntörfalazni semmivel…

Ha látom rajta, hogy kellek neki 1 hét alatt már be is jutok.

Ez most nem valami önreklám…

Valamit tudtok vagy jó a kisugárzásom, ennyi…

Ezzel a hozzáállással még az olyanokat is megtudom fogni akik nem is foglalkoznak velem először!


Egyszóval sose tökölj ha lány ha fiú, mondd ki, tedd meg aztán ennyi…

2021. márc. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen
2021. márc. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én barátként tekintettem rá, majd amikor közöltem, hogy lett egy kapcsolatom benyögte, hogy többet érez. Nem tudtam sajnálni, csak arra gondoltam, hogy miért nem volt töke hozzá, hogy ezt megmondja? Így már késő volt.

Azóta megszakítottam vele a kapcsolatot. Számomra a barátságba nem fér bele az, hogy többet érezzen a másik, mert nem akarok azon aggódni, ha pl. megölelem ebbe többet lásson bele.

2021. márc. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan volt, akivel laza kapcsolatunk volt, de titokban mindig komoly kapcsolatot akart. Ezt én nem vettem észre és talán nem is akartam észrevenni, mert teljesen megfelelt nekem az aktuális felállás. Csak a vége után néhány évvel közölte, hogy mindvégig szeretett és remélte, hogy komolyabbra fordul a dolog, de nem merte bevallani, nehogy vége legyen mindennek. Jobb is így, nem tudtam volna viszonozni az érzelmeit.
2021. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nyitott szemmel jártam mindig is.
2021. márc. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen, de utólag már késő bánat sajnos, nekem volt egy közép iskolás lány barátom, akivel nagyon jóban voltunk, sajnos én nem mertem lépni, miután egyetemre mentem és elköltöztem, akkor derült ki, ha egy kicsit is bátrabb lettem volna és kezdeményezek, akkor bejött volna. Azóta már eljegyezték és boldogan élnek tőlem 200km-rel arrébb. Rossz belegondolni, hogy mi lett volna ha..
2021. márc. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez történt, ha valaki nagyon tetszett semmit nem mutattam belőle, aztán évek múltán derült ki, hogy pont akkor ő(k) is így volt(ak) vele... 😒
2021. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem esett le, utólag más mondta el.

Belegondolva nem is baj, amilyen pasikkal utána volt, úgyse lett volna hosszú életű a dolog, hiába látszólag jó lehetett volna.

2021. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szó szerint gimi első napjától jóban voltunk, jó társaságnak tartottam a srácot, de mindig barátként tekintettem csak rá. Több komolyabb kapcsolata volt, mindegyik kezdetén hónapokig nem beszéltünk, majd utána igen, mintha mi sem történt volna. Aztán suli utolsó buliján részegen kibukott belőle ez és az.. ott szembesültem azzal, hogy tetszettem neki. Nagyon kínos este volt, pláne, hogy ott volt szemtanúnak a barátnője is, aki cseppet sem titkolta, hogy a pokol legsötétebb bugyrába kíván, de azonnali hatállyal.

Azóta nem igazán beszéltünk. Nekem nagyon kínos volt az egész és már nem igazán éreztem azt, hogy ez beleférne a "barátságunkba".

2021. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!