Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 160 cm vagyok 63 kiló 75/DD-s...

160 cm vagyok 63 kiló 75/DD-s a mellem es 17 vagyok,szerintetek ez jo? Sokak szerint fogynom kene:/

Figyelt kérdés
Elsosorban Fiuk/Ferfiak velemenyere vagyok kivancsi.:)

2021. márc. 8. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jó, de az eloszlás sokkal fontosabb. Sportolj valamit, attól lesz jó alakod!
2021. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mantis religiosa ***** válasza:
63%
Tényleg nagyon fontos az eloszlás. Látni kellene az alakod, hogy hasznos tanácsokat adhassunk. Ha nem extrém módon vagy túlsúlyos nincs min aggódnod. A férfiak a csontot csak a levesben szeretik.
2021. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Így számok alapján nehéz értelmes választ adni. Láttam már olyan lányt, aki nem volt kövér, de nem tetszett. Meg láttam már olyat is, akin volt felesleg, mégis tetszett.

63 kg ehhez a magassághoz egyáltalán nem hangzik rossznak, de ez nagyban függ a testalkatodtól is.

Ehhez a mellmérethez nem sokat lehet hozzáfűzni.....fiúként nekem semmit nem mondanak ezek a számok/betűk.... de ha ez megnyugtat, google-be beírva "jó csöcse vót" a képeken a lányoknak. 17/fa

2021. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Na, gondolom egyértelmű, de az utolsó választ nem egy 17 éves 🌳 írta....
2021. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Túlsúlyos vagy, fogynod kellene.
2021. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3.-as.


Hàt olyan normál vagyok szinte mindenhol kiveve a hasamnál van egy kis felesleg,meg a melleim jo nagyok és nehézek,de ez genetika szerintem,onnan nem tudnék fogyni:/

2021. márc. 8. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Én is 160 vm vagyok, 60 kg, kicsik ugyan a a melleim, de legalább 8 kilót biztosan le kéne adnom.
2021. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem látunk. Itt ismertem lányt, akire minden fiú rá írt, hogy biztos szép. Mikor képet mutatott, senki se beszélt vele. A tapasztalatodat figyeld élőben a férfiakkal, az alapján döntsd el, milyen az alakod, túlsúlyos vagy e, vonzó vagy e. Itt a többségnek az leszel szerintem akkor is, ha már csak női neved van.
2021. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban sok ez a súly szerintem.
2021. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért azoknak a melleknek már van súlya..
2021. márc. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!