Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek akik , ha...

Azok az emberek akik , ha meglátnak és a szemembe mondják , hogy csúnya vagyok akkor mit várnak?

Figyelt kérdés
Tehát ha utána ezeknek az embereknek azt mondom , hogy te meg egy átlagon aluli vagy akkor még ő van felháborodva , hogy ÉN mit képzelek magamról.
2021. márc. 9. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
igen
2021. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
nem ugyanaz ez a dolog férfinál meg nőnél azért.
2021. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze tudom , hogy a szépség az relatív . És nem azzal van a baj , hogy nem talál szépnek vagy éppenséggel rondának talál akkor miért van felháborodva , ha nekem meg az ő külseje nem tetszik?
2021. márc. 9. 19:51
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Akkor minek próbálkoztál be nála? 😊
2021. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Beállnak ő elé és mondják neki. Nem próbálkozott be senkinél.


Azt várják hogy ezt mondd: Igazad van, köszönöm! Nem tudtam. Köszönöm hogy az éleslátásoddal tudattad ezt velem. Mondd, mihez kezdjek most magammal?

2021. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól csinálod kérdező, ha ő őszintéskedik akkor te is lehetsz őszinte.
2021. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4-es nem próbálkoztam be nála egyik ismerősöm vágta a fejemhez a nyers igazságát . 5- ös majd egyszer kpróbálom .
2021. márc. 9. 19:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem is vagy csúnya, csak szépségszalonja van és így akar becserkészni.
2021. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy "szépfiú" mondja ezt, akkor nyilván az nem fog működni, hogy te is elkezded a külsején élcelődni. Ilyenkor vágj vissza valami frappáns szöveggel. Például:

Tényleg csúnya vagyok? Úristen, mi van, ha a párom megtudja? Légyszi, ne szólj neki! :D

2021. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ő azért mondja mert ronda vagy mint a munkába vezető út, te meg azért, hogy visszavágj és megsértsd.
2021. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!