Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha vannak pszichopata jellemvo...

Ha vannak pszichopata jellemvonásaim.. akkor valószínűséggel alakul majd ki az idő múlásával a pszichopatikus személyiségzavar??

Figyelt kérdés

Egy linket leteszek, ami alapján most ezt feltételeztem "magamról".. Nézhettek idiótának, de tény, hogy a fele kb. megfelel. (mondjuk sose voltam erőszakos állattal, emberrel annál inkább:), többször is.. és csak úgy elpattant az agyam valami kis ok miatt is), olykor meg nem emlékszek a cselekedeteimre, DE nincsenek hangok a fejemben, amik súgják nekem ezt. Folytatva: erőszakos vagyok, és eléggé lobbanékony.. félek, hogy az lehetek majd a közeljövőben. Szerintetek?! (az internetes teszteket nézve IS vannak bennem hajlamok, de kevés). Én amúgy is úgy vélem, mindenkiben ott kell lennie valamilyen kis "hibának", hisz senki sem tökéletes - erre kérlek ne tegyetek megjegyzéseket, mert nem szeretném ezt feszegetni - .


A link:

[link]


Jah és 19 éves vagyok, és már amikor Ált.-ba kerültem akkor kezdődtek, DE csak olyan 4.-es korom felé az erőszakosság és a lobbanékonyság az emberekkel.



2021. márc. 11. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
A személyiségzavarokat, mentális gondokat és úgy en bloc az egészségügyi bajokat ne az interneten próbáld diagnosztizálni, hanem fordulj szakemberhez.
2021. márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jóó, persze nem csak ennyitől lesz az ember pszichopata, de eléggé jellemzőek rám a pszichopata "leírások" még.
2021. márc. 11. 00:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2021. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány
2021. márc. 11. 00:21
 5/8 anonim ***** válasza:

És van valami oka, amire visszaeredeztethető?

Családon belüli gondok, iskolai gondok, stb.

2021. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha az számít, hogy a szüleim elváltak elsős koromban, és a szüleim az többféle történetet mondtak róla: az egyik azt mondta, hogy NEM viselt meg, a másik meg azt hogy megviselt.. és még az is, hogy egyikük azt "hazudja/mondja", hogy erőszakos volt vele és, hogy én ezt láttam is, de nem emlékszek rá. Valami ilyesmi, szóval talán lehet a családon belüli gondokhoz oda sorolni.
2021. márc. 11. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Igazából ezt már elég sok ilyen jellegű kérdéshez leírtam, de sebaj, fussunk neki mégegyszer. Ha emiatt aggódsz, probably nem vagy az. Illetve a pszichopátia egy genetikai eredetű személyiségzavar. Bármenyire is szeretnéd/nem szeretnéd, nem vagy, és nem is leszel az. A pszichopátiának (még mindig :"D) két fajtája van, Elsődleges, és másodlagos. Az elsődleges, mint már mondtam genetikai. A másodlagos környezeti hatások miatt alakul ki. Egyfajta "védekező mechanizmusként". De ez is általában gyerekkorban történik, nem 19 évesen. Hajlamaid lehet hogy vannak rá. Ez sem egy fekete-fehér dolog. Senkire nem lehet egyértelműen ráhúzni. De megnyugodhatsz, nem vagy az szerintem. De ha egy részletesebb jellemzést írtál volna magadról, talán tudnánk is segíteni. Egy pszichopata nem szeret, nem tanul, nem szorong. Javaslom olvass részletesebben utána a dolgoknak.
2021. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
80%

Szedd össze magad drága! Puszillak

Győzd le ezt a viselkedési format

2021. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!