Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor és miért tűnt el a...

Mikor és miért tűnt el a férfiasság a férfiakból?

Figyelt kérdés

Biztos vannak kivételek. Senkit nem akarok megbántani. De nagyapám felépített 2 házat, felnevelt 3 gyereket úgy, hogy nagyanyám jobbára otthon volt velük. 70 évesen még segített a fia házát építeni.


Most azt látom, hogy nyifegnek-nyafognak, dolgozni büdös, dolgozzon a nő. Gyereket nevelni büdös, csinálja a nő. Fáradtak, puhatestűen, nyámnyilák. Életteret biztosítani nem tudnak.


Mikor tűnt el a férfiakből a férfierő? Ki a felelős ezért?



2021. márc. 11. 19:40
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönnétek: apukám sajnos fiatalon meghalt. De mire én megszülettem, megvolt a lakás, a kocsi és a nyaralónkat is elkezdték kifizetni. Úgy, hogy anyukám 19 évesen szült engem, úgyhogy nagyon nem tudott dolgozni!
2021. márc. 11. 19:44
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
Arra vágysz, hogy beletehesd a készbe a kis popsidat?
2021. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Értelmezz!
2021. márc. 11. 19:47
 4/27 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
A mai férfiak hozták magukkal az apáik meg nagyapáik hímsoviniszta előítéleteit és gondolkodásmódját, viszont valahogy a barkácsolás meg talpraesettség meg a "mindent is megcsinálok a ház körül amit az igazi férfinak meg kell" skill kihalt belőlük :D
2021. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
Igazad van. Tényleg sok a feminin, nyámnyila, lusta, életképtelen pasi. De maradj pozitív, vannak azért még igazi férfiak is :D
2021. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez szerintem ma is van olyan, aki keményen dolgozik. Az teny hogy kesobb érnek, de ennek pszichoszociologiai es szexualpszchiologiai oka van.
2021. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

A kemény idők kemény férfiakat hoznak. A kemény férfiak kemény munkával könnyű időket teremtenek. A könnyű idők gyenge embereket teremnek.

Valahogy így működik ez. Nézd meg az állatokat, h pl milyen szívós egy vad kutya és milyen egy panelpincsi.

2021. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
74%

"Most azt látom, hogy nyifegnek-nyafognak, dolgozni büdös, dolgozzon a nő."

Normális ember nem várja ezt el. Ki mondja ezt, hogy dolgozzon a nő?

2021. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Hát én meg 20 éves fiatal férfiként azt kérdezem, hogy hol vannak a normális lányok? Vagy csak én vagyok régimódi?😕
2021. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%

LOL

Amikor ti a selyemfiúkat / pumpedgabo szintűeket választjátok az átlagos és normális férfiak helyett, mert ők izgalmasak és jól néznek ki.


Ja, és ti mikor akartok szülni? 19 évesen (na jó, nem kell, elég egyetem végén) bevállaltok egy gyereket?

2021. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!