Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy férfi megosztja a párját egy barátjának?

Figyelt kérdés

A mai napon olvastam egy kérdést…

Ahol egy 21 éves… nevezzük lánynak azt kérdezi, hogy ne izguljon majd, ha átmegy a párja legjobb barátja!

Mert hogy a párja már mondta neki, hogy jönni fog és náluk ez a szokás és a lánynak csak az volt a baja, hogy az EX az vékonyabb volt mint ő.

28 éves mind a két zseni a másik oldalról!

Szóval meg is tették ezt ma, de ez normális?

Hallottam, hogy vannak ilyenek, de ezen én úgy letörtem lelkileg, hogy nem hiszem el.

Pedig semmi közöm hozzá!


Ha ez a lány bárkivel félre sexelne se érdekelné a párját, de nem érdekli ezek szerint.

A párja képes egy vele azonos neművel, sőt a “legjobb” barátjával egyszerre töcskölni a “szerelmét”.

A legjobb barát bele megy, oké ingyen suna…

De pár részéről ez mi?


Azért remelem lesz náluk a jövőben olyan alkalom is, hogy két nő 1 pasi felállás. Akkor lehet a kis ribizli átértékelné az életet!

De lehet van a párjának valami ferde hajlama és ezért tett ilyet?


Ha magamból indulok ki én birtokolok, uralok egy nőt. Nem megosztok! :O


Igen és vonatkoztassunk el a felhasználó nevemtől… :D



2021. márc. 14. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Szevasz Búza! Bírsz hulyesegeket kérdezni, meg válaszolni is! Remélem egyszer megkalászolnak!


Nos most, hogy el tekintettem a búzákól, akarom mondani tőled / nevedtől, vannak akik nyitott kapcsolatban élnek, és ez belefer nekik, viszont ott a 21 éves lány nem tudja mit akar és ennek alappillére a kommunikacio. E nélkül nem lehet ilyenbe fogni, mert búzakalász lesz belőlük is.

2021. márc. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remélem elég kombájn jön! :D

Hát igen mondjuk ezzel, hogy nyitott kapcsolat ezzel meg lehet magyarázni, akár, de nekem ez még mindig fura.

De lehet én vagyok maradi…

2021. márc. 14. 01:32
 3/7 A kérdező kommentje:

Na jó… Most meg olyat olvastam aki pénzért szagolgatja a lábait a lányoknak! xD

Nem való nekem a szexualitás témakör…

Összeteszem kezem-lábam, hogy én csak normális embereket ismerek! :)

2021. márc. 14. 01:43
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Sharing is caring ☺️



36F incel

2021. márc. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen "ember" tök gáz, de a párja is, hogy belemegy.

Az ember nem egy közösségi bicikli.

2021. márc. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

"Ha magamból indulok ki én birtokolok, uralok egy nőt. Nem megosztok! :O"


Vannak,akik nem így gondolkoznak.Nem mindenkinek ugyanaz a természetes.

2021. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
engem nem erdekel masok mit csinalnak az agyban. ha nekik jol esik, mindenki belegyezett, es felnottekrol van szo, akkor miert kene zavarjon? attol meg hogy en nem feltetlenul probalnam ezt ki, mas donteseibe nem utom bele az orrom
2021. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!