Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne feloldani az...

Hogyan lehetne feloldani az erősen túlsúlyos nők zárkózottságát,gátlásosságát?

Figyelt kérdés

Több külföldi filmet láttam,ahol a kövér hölgyek vidámak,nem szégyenlik külsejüket.Sok helyen szépségversenyeket is rendeznek ilyen alkatúaknak.

Tengerparton láttam monokiniző kövér nőket,nem zavartatták magukat.

Ezzel szemben nálunk szégyen kövérnek lenni,emiatt tele vannak gátlással az ilyen alkatú nők.Mit lehetne tenni?

Azt ne írjátok,hogy fogyjanak le. Köszi!



2021. márc. 17. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudom, hogy miről beszélsz, mert ez általánosságában nem igaz.

Én nem ismerek gátlásos, zárkózott duci nőt, pedig 2 barátnőm is 100 kg körüli vagy talán feletti. Őket nagyon közelről ismerem, de akiket távolabbról - kolléganők, szomszédok - azok sem tűnnek annak.

Mindkettőnek - akit közelről ismerek - irigylésre méltó házassága van, a férjeik imádják őket, kiegyensúlyozottak, mosolygósak.

A szomszédasszonyom is ilyen, sokszor hallom énekelni és nevetni, mindenhova együtt mennek a párjával, aki láthatóan nagyon szereti.

2021. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok ellenpéldát láttam már, ezért az általánosításod szerintem nem helytálló.


Vannak, akiket nem érdekel annyira a külsejük, vagy túlléptek már ezen, emiatt pedig nem gátlásosak.

2021. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz,az általánosítás nem helyes.Én erősen túlsúlyos +150 kg-os hölgyekre gondoltam.Náluk tapasztaltam,hogy sokan közülük gátlásosak,szégyenlik az alakjukat.
2021. márc. 17. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tapasztalom, hogy a kövér nőknek sikeresebb és tartósabb a párkapcsolata valamiért. Talán pont azért, mert elfogadják magukat és nem a külsejük a gondjuk 0-24-ben.

Persze nem arról a "megvezetésről" beszélek, amikor egy nádszálkarcsú csaj tramplira hízik, mihelyt kiköt valaki mellett, mert már úgyis elkelt. Aki karcsú nőt keres, az nem fogja leélni az életét egy zsírgombóc mellett. De aki már fiatalon is dúshús volt, ott ezzel nincs gond.

2021. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itthon is bőven vannak olyan kövér nők, akik jól megvannak, élvezik az életüket. És azért Ámerikában nem kolbászból van a kerítés, ott is sok kövér nőt megaláznak, kinevetnek.


Aki alapvetően gátlásos, önbizalomhiányos, annak max. pszichológussal lehet segíteni, vagy magánemberként azzal, hogy mutatunk nekik hasonló testalkatú példaképeket. Nekem kövér nőként anno (mondjuk én azért nem voltam 150+-os soha), és pszichológus segített, mert sajnos a családom egy katasztrófa volt, nagyon sokat terrorizáltak lelkileg. Ezen sajnos egy jószándékú random ember nem tudott volna segíteni, csak egy szakember.

2021. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!