Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a nemzet csótánya Nagy...

Miért a nemzet csótánya Nagy Feró?

Figyelt kérdés
De rendesen fogalmazd meg,me megkereslek!
2021. márc. 17. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Mit Tom én. Xd azt se Tom mért tüntették ki. Lehet egytányérbol zabált orbáncal azt ezé
2021. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Ma is elmondta egy interjúban. Ő nevezte el így magát, hogy bosszantsa az akkori rendszert.

A "nemzet csalogánya" jelző már megvolt, Blaha Lujzát nevezték el így. Ő meg úgy gondolta, hogy ha van nemzet csalogánya, akkor kell, hogy legyen nemzet csótánya is ellenpólusként. Aztán amikor elkezdték rendszeresen így nevezni, már ő se szerette annyira, de ráragadt, és megbarátkozott vele.

2021. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem menő titulus. Nagy arc Nagy Feró. 😂
2021. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szókimondó, ellenséges hozzáállása miatt, az akkori rendszerben nem csípték emiatt.
2021. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az tetszett,amikor bejelentkezett a koztarsasagi elnoki posztra es a szlogenje az volt,hogy "szakadt orszagnak szakadt elnokot".Viszont az, ahogy manapsag hatalmas nyelvcsapasokkal nyalja Orban se**et,ez mar nem az a Nagy Fero aki anno volt.
2021. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!