Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az incel férfiak tudnak...

Az incel férfiak tudnak erőszakosak lenni, vagy csak az online térben mutatnak ehhez hasonló viselkedést?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Mit akarsz làtni?
2021. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Abból kiindulva, hogy már történt tömeggyilkosság ilyen elkövetővel (lsd. Elliot Rodger), én azt feltételezem, hogy igen, kifejezetten tudnak erőszakosak lenni.
2021. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Az Elliot Rodger egy kivétel volt. Az amit ő tett egy értelmetlen ámokfutás volt, de nem tömeggyilkosság. Tömeggyilkosságot a náci németek és a szovjetek követtek el Sztálin idején, meg a japánok a 2. világháború idején és az előtt, meg a kínaiak Mao idején. Elliot Rodger csupán leszedett pár embert a fegyverével. Amúgy én is incel vagyok, de senkit se akarok kinyírni a s.z.a.r életem miatt, mert attól sem lenne nekem jobb, ha megölnék pár embert. Én inkább eliszom az agyam és dohányzok, meg harcolok a komcsik ellen a Call of Duty Black Ops Cold War nevű játékban.
2021. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

#3

Egy kivétel máris bizonyítja, hogy a dolog lehetséges. A kérdés pedig az volt, hogy lehetséges-e, nem az hogy általános-e, minden incel ilyen-e. A válasz pedig az, hogy igen, lehetséges, történt is már ilyen eset.

"Az USA Igazságügyi Statisztikai Hivatalának (Bureau of Justice Statistics – BJS) definíciója szerint a tömeggyilkosság négy vagy több emberi élet kioltása egy helyen, egy időben." - tehát egy 7 halottal járó lövöldözés bőven tömeggyilkosság. Amit te írsz, az már inkább népirtás. (Ami beletartozik a tömeggyilkosságba.)

Mindenesetre nem a kifejezés a lényeg, hanem az hogy valaki megöl több embert. Édesmindegy, hogy hívjuk ezt a cselekedetet.

2021. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Jól van 4-es. Amúgy szerintem a legtöbb incel csak gyűlölködik, de nem ártanak senkinek, a legtöbb incel olyan, mint a legtöbb neonáci, csak nagy a szájuk, de a légynek se ártanak.
2021. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%

Tudnak. Lásd én.

Ugyan nem vallom magam ilyesminek, de a provokatív .csák nagyon fel tudnak húzni, életben voltam párszor olyan helyzetben, hogy majdnem felrúgjak pár ilyen tyúkot.

2021. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jól van #6-os ez meg nem spéci incel skill, mert én nőként is tudok mások hülyeségén pörögni, és ha elengedném egyszer az indulataimat, ki is halna a fél megye.

Szerintem nem vagyunk egyedül ezzel.

2021. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Remelem.
2021. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elnézést, de kevésbé leszek kulturált most:


6-os!


Egyszer látnám meg, hogy felrúgdosol nőket! Kezed-lábad törném szilánkosra te lúzer! Aki nőt és/vagy gyereket bánt az egy féreg akit el kell taposni.


Lehet próbálkozni, de azok a férfiak akik megvédik a nőket, vagyunk elegen! Nekünk nem bosszunk lesz, csak simán szájba vágunk titeket 5x-6x, hogy tudjátok hol a helyetek. 🙂


Csakis TE vagy a saját sorsod kovácsa, nem más. Ezt kéne felfogni...

2021. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Feketeruhasember ***** válasza:
Nincs annál szánalmasabb mikor valaki neten írja le hogy kit hogyan rúgdosna szájba. Soha nem tudhatod kivel hoz össze az élet. Lehet épp téged fog egy csicska incel szájbarúgdosni.
2021. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!