Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kétbalkezesként akkumulátort...

Kétbalkezesként akkumulátort megpróbáljam beszerelni?

Figyelt kérdés
Kocsiban akksi lemerült és egyáltlaán nem értek a szereléshez + kétbalkezes vagyok. Mindenbe belerúgok, beleütközöm, napi 40-szer ejtek ki valamit a kezemből, egy helyben állva elesek, mondhani ha beírod az életképtelen szerencsétlent a wikipédiába akkor engem dob ki. Nagyapám (volt autószerelő) eljön ma, kiveszi az akkumulátort és felrakja nálam töltőre. Annyit kér, hogy holnap én szereljem vissza. Félek, hogy rosszul rakom vissza vagy megráz az áram. Egy pohár vizet nem merek egy szobával arrébvinni, mert kilötykölöm a felét útközben. Lehajolni sem merek mindgi, mert beütöm a falba vagy asztalba a fejem. Szóval na, életképtelen vagyok nagyon. Szerintetek még azért így is érdemes lenne megpróbálnom?

2021. márc. 19. 14:59
A kérdező szavazást indított:
Semmi bajod nem lesz, nyugodtan tedd be egyedül
Tégy szívességet, próbáld meg és ha belehalsz legalább egy életképtelennel kevesebb
Hagyd a fenébe, ilyennek nem való autó, add el és ne vezess soha többé
Ne csináld! Keress valakit a környékeden aki ért hozzá (mégha nincs is hozzáértő nagyon).
10 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ne nyulj semmihez
2021. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Nézd meg hogy csinálja a dolgot, ha másnam videózd is le. Tényleg nem nagy dolog az egész. Én is eléggé szerencsétlen tudok lenni néha. Ha van rá lehetőség az se biztos, hogy ki kell venni. Nálunk a kocsinál van konnektor, szóval csak úgy simán felrakjuk töltőre, nem vesszük ki. Csak a fedelet vesszük le róla. Azt meg bárki vissza rakja.

Kivenni amiatt is rossz, mert akkor a rádiónk is veszíti a beállításait. Így meg semmivel semmi probléma nincs.

2021. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Én megpróbálnám, mert szeretem az új dolgokat, de én alapból nem vagyok normális, szóval ne is hallgass rám.
2021. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Ne csináld. Ha fordítva kötöd be az aksit akkor rohadt drága lesz a javítás.
2021. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Egy kis izgalom nem árt.
2021. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#2 Nincs garázs, panel parkolójában áll a kocsi, fel kell hozni a lakásba tölteni.
2021. márc. 19. 15:28
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Bocsáss meg, de én itt nem az akkuban látom a javítani valót, hanem a hozzáállásban. Megpróbáltátok már felderíteni az ún. ügyetlenséged okát? Alvás, vitamin, vízhiány? Egy kis mozgás a friss levegőn sem árt.

Ha elbírod az akkut akkor be is tudod szerelni.

Cipelni a nehezebb.

Mindig a pozitív/ piros pólust kösd be először.

2021. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
és az ilyennek jogsija van? Hogy mersz egyáltalán vezetni?
2021. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 4 bukás után és majdnem 2 év intenzív vezetés tanulás után lett meg. Igen, ha vezetek egy nap akár lefulladok 10 alkalommal is. Meg egyszer összekevertem zebránál a gázt a fékkel, meg egyszer 70-ről satuztam 0-ra, majdnem belémjöttek. De már szerencsére nem csinálok iyleneket. Meg a vezetési adrenalin is kordában tart, nagyon sokszor sajnos az van (nem vezetésnél) hogy akaratmo ellenére mozog a kezem vagy lábam, másik irányba megy a kezem mint ahova akarom, stb.

#7 Vitamin zéró amit beviszek, aludni 6 vagy 12 órákat szoktam, attól függ hétköznap vagy hétvége van. Napi mozgásom kb 10 perc friss levegős séta. Elbírni tlaán elbírom, bár 10 kilónál már meghalok, ha meg kell emelni.

2021. márc. 19. 15:54
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

9 én futással kezdtem. A legjobban, leggyorsabban hoz formába. Az első héten, két hétben taknyom, nyálam folyt, köhögtem, krákogtam. A szívem kiugrott a mellkasomból, a pulzusomtól lüktetett a homlokom. Kettő, három naponta futottam amennyit bírtam. Az első hónapban már elmúlt ez a sok kellemetlenség. És igen, megérte. Sokkal jobb lett a közérzetem, a koordinációm, állóképességem.

Olvasatlanul azért ne kezdj neki, kell egy jó cipő és sok víz.

2021. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!