Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az a tényező az...

Mi volt az a tényező az életedben, aminek hatására jelentős belső átrendeződés ment benned végbe gondolkodásod, világképed, viselkedésed tekintetében?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tudatosult bennem, hogy a világ egyáltalán nem úgy vagy nem csak úgy működik, ahogy azt fizika órán tanították.
2021. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
20 èves koromban november- december környèkèn elhagyott èletem szerelme egy màsik fèrfi miatt . Utàna meghalt a mamàm . Elèg durva körülmènyek közt . Rà nem sokra pedig a kutyàm is eltàvozott . Ezek voltak azok a tènyezők amik megvàltoztattak . Most itt vagyok 24 èvesen ès bàtran kijelenthetem hogy a 20 èves ènemhez kèpest , hatàrozotabb , megfontoltabb ès bölcsebb lettem . Sajnos az èlet mindenkinek tartogat 1-2 pofont :)
2021. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kb mint 2-es válaszoló, amikor szétmentünk a nagy Ő-vel, az padlóra tett.
2021. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Apám halála.
2021. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy a munkahelyemen a felettem lévő pozícióban is birka emberek ülnek, akik munkaként tekintenek az egészre és nem haverság.. mindegy mit játszik el feléd.
2021. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Haláleset.
2021. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor eldöntöttem, hogy vége, és végre vállalkozó leszek.

Komoly felelősségfelvállalás, áldozati szerepkör kerülése, proaktivitás és önfejlesztés indult be ebben az időszakban nálam, ami az életem minden területén gyümölcsözővé vált.

2021. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
8 gramm oszichedelikus gomba egyszerre.
2021. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Psziches bantalmazas, tehat sulyos belso szenvedes hatasara .
2023. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!