Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek nyugodt ember?

Hogy legyek nyugodt ember?

Figyelt kérdés

Van néhány kiegyensúlyozott nyugodt ember akit sose hallasz kiabálni sosincs elegük az életből stb

És vagyok én, aki hirtelen haragú csúnyán mondva idegbetegxd

Fiatal srác vagyok egyébként, családom is ilyen tehát nem lepődöm meg... csak én nem szeretnék ilyen lenni


2021. márc. 20. 16:57
 1/3 anonim válasza:
Nyugtato. De ha nem szeretnel gyogyszert szedni akkor probald vissza fogni magad es amikor nagyon ideges vagy mondd magadba hogy elfog mulni es hallgass zenet +mely levego. Nekem ez valik be. Udv egy tarsad aki mar remeg ha ideges:)
2021. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően akkor szokott hamar felfortyanni az ember, ha frusztrált, és az idegesítő dolgok utolsó cseppek a már majdnem megtelt pohárban. Akkor aztán kiömlik valami apróságon...


Nekem is volt ilyen korszakom, az életem rendbetevése lett a megoldás, meg persze ahogy idősödtem, egyre inkább le is higgadtam.


Átmenetileg a rendszeres meditáció is segít, mert megemeli az ingerküszöböt, de az csak tüneti kezelés, az igazi megoldás az életed stresszt okozó tényezőinek kiiktatása, csökkentése lesz.

2021. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen vagy te magad? Az idegbetegséged egy tanult dolog. De az alap saját természeted milyen?
2021. márc. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!