Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányoknak miért menő, ha...

A lányoknak miért menő, ha minél több srácot offolnak ki? Vagy minél többet használnak ki?

Figyelt kérdés

A minap voltam tesóm szülinapján (20 lett), és én voltam egyedüli fiú, nagyon sok lány mellett. Nekem van barátnőm, úgyhogy nem is úgy tekintettem az alkalomra. Viszont a lányok akik ott voltak, mind ilyen 20 körüli volt. És hát amit leműveltek, lesokkolt.


Az egyik lány felhozta, hogy most próbálkozik nála egy srác. Megmutatta a barátnőinek, és kinevették a srácot. Pedig egész helyes gyerek volt. Aztán mondta nagy büszkén, hogy: "olyan kis kedves ez a gyerek, hogy meghívatom magam vele még párszor, aztán meg szépen összetöröm a kis szívét. Olyan vicces, mikor az ilyen kis jófiúk sírdogálnak utánam." *Hangos nevetés*


Erre a másik, egy igen csinos lány: "Ezt én is szoktam csinálni, olyan kis naivak a mai fiúk. Egy-két kedves szó, és már azthiszik, hogy flörtölsz velük. Múltkor is 1 hétig randiztam egy ilyen fiúval aki az utcán szólított le. Megvártam míg belém szeretett, aztán eltűntem örökre. Még a barátnőmre is ráírt a hülyéje, hogy megtudja mivan velem, nem esett le neki, hogy csak kihasználtam."


De ami a legdurvább volt, hogy volt közöttük egy lány, aki ilyen kis átlagos, és irtó kedves mindenkivel. Erre mit mondott ő is?: "A heti egy randi nálam is megvan, de olyan szánalmasok a mai srácok. Egyből mindent megtesznek érted, aztán meg csodálkoznak ha ki lesznek használva. Állandóan írogatnak a randi után, hogy na, folytatás? Nem fogják fel, hogy b*szki, ennyi volt. Meg amúgy is, ketyeg a biológiai órám, úgyhogy 30 előtt minden lehetőséget megragadok. Utána meg szerzek magamnak valami kis b*zi gazdag csávót, és boldogan amíg megnem." Ő volt számomra a legnagyobb csalódás...


Én nem értem. Próbálok nem általánosítani, de ezekből a lányokból minden érzelem, és nőiesség kifogyott. Hihetetlenül kegyetlenek, és hidegvérrel taposnak át embereken. Ja és azt hozzátenném, hogy a helyi menősrác, nevezzük Milánnak, aki a fél várost átkúrta, na ő volt a fő téma. Ő mindegyiknek ideál volt. Na de amúgy én el is jöttem onnan elég hamar, hazamentem, és megölelgettem a barátnőmet, mert irtó szerencsém van, hogy ebből a hülyeségből én kimaradtam már 5 éve. Szingli srácok, nem irigyellek titeket.


Ja és a végére: Tudom, a srácok is csinálják ezt, de engem elsősorban az sokkolt le, hogy a nők is ennyire nyíltan ezt űzik. De mi értelme ennek az egésznek? Az hogy arra játszunk, hogy minél jobban tönkreb*sszuk a másikat? Kifogyott minden együttérzés az emberekből...



2021. márc. 20. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerős lánya is ilyen. 25 év körül lehet kb. Mindenki úgy ismeri,hogy egy kedves aranyos mindenkivel beszélgetős lány. A szokása az,hogy elmegy a discoba és szemezik,flörtölget mindenkivel mint aki akar valamit. Ha oda megy hozzá egy srác,hogy pl. meghívja egy italra akkor ő egyből elküldi a... egónövelés ez neki szerintem mert amúgy egy átlagos fiús lány,idióta izlésficamos stílussal.


A véleményem róla és az ilyen nőkről az,hogy szánalmas nyomorultak az ilyenek!


"olyan kis kedves ez a gyerek, hogy meghívatom magam vele még párszor, aztán meg szépen összetöröm a kis szívét. Olyan vicces, mikor az ilyen kis jófiúk sírdogálnak utánam"


Nagyon menő!:D lehúzta a srácot pár üdítővel vagy egy ebéddel,ez legyen az életében a legnagyobb öröme :D


"De ami a legdurvább volt, hogy volt közöttük egy lány, aki ilyen kis átlagos, és irtó kedves mindenkivel"


Hasonló mint akiről én írtam.


A 10-essel egyetértek.

2021. márc. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyeneket hamar kilehet szűrni ha tapasztalt vagy, ha nem vagy az, ezek után az leszel. Csak érdemes a másik utat választani, nem a mindennők*vát.
2021. márc. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!