Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján döntenek az emberek...

Mi alapján döntenek az emberek egy pillanat alatt számukra új emberekről, hogy szimpatikusak, vagy nem?

Figyelt kérdés
Csak mert eléggé gyakori.
2021. márc. 21. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hangszín, külalak, személyiségstílus.
2021. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van kisugárzás is, vagy valami amit annak neveznek.
2021. márc. 21. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
2#: a személyiségstílust arra is érthető...
2021. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt hívják első benyomásnak.

Van, akinek irritál a hangja. Nem tudom miért, de nem szeretem hallani, úgyhogy igyekszem az ilyen embereket elkerülni.

Van aki nagyon harsánynak tűnik az első pillanattól kezdve. Nemkedvelem az ilyen embereket, igyekszem elkerülni őket.

Az is lehet, hogy valaki az első találkozáskor olyan dolgot jelent ki ami teljesen szembe megy az én alapelveimmel és olyannak mutatkozik aki nem hajlandó vitázni erről (mármint a nyugodt, érveléses beszélgetésre gondolok), szóval igyekszem elkerülni őket.

Olyanok is vannak, akik szörnyen igénytelennek tűnnek a külsejükre. És most nem arról van szó, hogy nem a legmárkásabb dolgokat hordják, mert én sem olyan vagyok. Hanem, hogy koszosnak tűnik, büdös, ápolatlan (és nem azért mert fizikai melót végez és épp munkából megy haza hogy lefürödjön). Na az ilyeneknek végképp nem akarok a közelébe kerülni.

Szóval megannyi dolog lehet.

2021. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a megnyilvánulásaiból, egyből el tudom dönteni, hogy számomra kedves vagy idegesítő az illető.
2021. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!