Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura vagyok? Miért gondol sok...

Fura vagyok? Miért gondol sok ember furának?

Figyelt kérdés

Nincsen sem instám, sem snapchatem, és amikor ez kiderül rólam, az emberek nagy része ferdén néz rám és automatikusan elkönyvel furcsának. Pedig egyszerűen csak arról van szó, hogy nem érdekel az a nyálverés ami az instán megy (Természetesen tudom, hogy normális emberek is használják, ez nem nekik szól)

Továbbá a zenei ízlésem nagyon vegyes, rengeteget olvasok, viszont nem vagyok éltanuló csak a humán tantárgyakból,valamint elég sötét humorom van. Sokszor untatnak a mások szerint érdekes-véleményem szerint felszínes - témák mint pl. : "xy milyen képet töltött fel instagramra és különben is, hogy néz már ki."

Tényleg furcsa vagyok? Velem van a baj?

A normális válaszokat előre is köszönöm.

16L


2021. márc. 21. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen, ez elég gáz.Ha nincs snaped meg instád, akkor nem is létezel.


Olvasni meg gáz, minek olvasni, már feltalálták a tévét.

Sötét humor, ehhh...


Amúgy a fura, meg a nem normális az mind egy olyan szó, ami mögé nem mondjuk, de oda kéne képzelni, hogy mihez képest fura, vagy mihez képest normális.

Az, hogy a korosztályod ilyen, az meg szerintem nem normális, és te nem vagy fura szerintem:D

2021. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy fura de ha nem akarsz beilleszkedni akkor keszülj fel rá hogy vagy saját magadnak kell társaságot találnod (vagyis neked kell nyitnod olyan emberek felé akiket érdekesnek találsz) vagy magányos maradsz
2021. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem még csúnya is vagy, valószínűleg túlsúlyos is.
2021. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló te meg egy igazi fotelharcos aki anonim írogat f*szságokat.

A másik két válaszolónak köszönöm:)

2021. márc. 21. 18:10
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Miért? Nincs igazam? Bizonyítsd be! :P
2021. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen vagyok én is, szerintem nem vagy fura, rám is furcsán néznek, hogy olvasok és nincsen instám/Snapem.


(Ha szeretnél olvasó emberekkel ismerkedni, meg jó olvasmányokat találni, akkor a moly.hu eléggé hasznos :)).

2021. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os

Megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül és köszi a tippet.

2021. márc. 21. 18:21
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Just you get me married! Xd
2021. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

Tessék?

2021. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosanxd
2021. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!