Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám miért ilyen?szerintek is...

Apám miért ilyen?szerintek is telhetelen vagyok ?

Figyelt kérdés

Szerinte én mindig csak le akarom húzni őt

Még kérdeztem, hogy ez neki miben nyilvánult meg erre azt fellete,hogy nekem kell rövid nadrág kb 3700 ft...ja és nincsen rövid nadrágom csak rongyos


Meg azért mert bele kell adnia 2500 ft egy farmerba


Ja és szeretem volna ha lenne egy családi fotó rólunk és ezért mer elkezdet velem veszekedni


Még azt is mondogatja ,hogy ilyen frici fraci kaja kell nekem (tako..)


Ezeket nem egyszere akartam darabonként..


Amiben igaza van az a olasz nyaralás na az talán tényleg sok de mondtam hogy ha kell valamennyit bele adok és mondta viccesen ,hogy -oké



És azt hozza teném, hogy az utóbbi időben én vettem magamnak a ruháimat és nem kértem, hogy adjon béllé bár egy kicsit jól eset volna :/

Még mondtam neki hogy a nyári munkából majd egy új szemüveget veszek erre mondta nem kell majd ő meg veszi mondom -oké! Aztán ezt iis fell hozta hogy én így akarók szemüveg, hogy nekem nem jó a mostani,nagyon bénán al rajtam


És tudom ,hogy lenne rá pénze..a szemüveg leszámítva meg a nyaralást mert én ezeket biztos nem fogok tőle kerni mert képes és az orrom alá dörgöli


17f


2021. márc. 21. 22:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Amúgy mindig szívat megbeszolgat..meg alaz mások elöt..es ha visza szólok


Azt mondja,hogy amíg az én kenyeremet eszed adig kus a neved


Még áldandóan fenyegetőzik, hogy így beveri a képem


És ordítozik velem

2021. márc. 21. 22:30
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki úgy érzi hogy sokmindent kérnek tőle, ami neki nem tetszik, neked pedig kellemetlen az ami utánna történik, egyszerűbb nem kérni. Így a kondliktushoz vezetó út nem létezik többé. Fontos dolgokban lehet kérni segítséget, (pl: suli) de ha az egyéb dolgok kérése problémát szül, akkor nem érdemes nehéz helyzetet kelteni feleslegesen. Kirándulás nélkül meglehetsz, egy fiúnak nagy ruhatárra sincs szüksége, stb.
2021. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jól teszi, hogy nem ad pénzt. Már elég idős vagy ahhoz, hogy valamennyit összekaparj.
2021. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszoddal már eltúloztad.
2021. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2021. márc. 21. 22:33
 6/22 A kérdező kommentje:
4es miért ő ezt mondta?
2021. márc. 21. 22:34
 7/22 A kérdező kommentje:

4es miért? Ő ezt mondottja mindig


Így a helyes😅

2021. márc. 21. 22:35
 8/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha valóban ez a helyzet, akkor ne szólj be/vissza. Hallgasd végig türelmesen és figyelmesen. Ha mások előtt teszi, akkor se szólj be, hiszen így nem csak a további kellemetlen helyzetektől kíméled meg magad, de mások szemében magabiztosnak és kiegyensúlyozottabbnak fogsz tűnni. A megolást kell keresni, nem pedig a felesleges erőfitoktatást
2021. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van és akarók túl sokat
2021. márc. 21. 22:35
 10/22 A kérdező kommentje:
8as -oké értem
2021. márc. 21. 22:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!