Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ronda pasik ti nem hibáztatját...

Ronda pasik ti nem hibáztatjátok a szüleiteket?

Figyelt kérdés
Aki csúnya ugye azon nem tud változtatni, annak így kell leélni az életét. Lenézik, nem tud normális nőt szerezni stb... Akik csúnyák nem hibáztatják a szüleit, hogy így kell élniük?
2021. márc. 22. 18:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

Elég keményen frusztráltnak kell lennie valakinek, hogy a szüleit hibáztassa. Azt a két embert aki elfogad bármekkora hülyeséget is csináltál és feltételek nélkül szeret.

Normális nő meg nem a külsőn múlik, hanem a normális viselkedésen.

2021. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ekkora hülyeséget írni??? Ronda pasiként lehetsz akármilyen kedves cuki, gondoskodó, szóba se fognak veled állni... Ha ronda vagy akkor sok pénz kell nagyon egy csajhoz...
2021. márc. 22. 19:04
 3/29 anonim ***** válasza:
29%

Én jól odamondom minden nap a szüleimenk hogy miattuk lettem ilyen incel nyomi! ettől nekem olyan jó!!


van még egy jó terápiás taktika mondd azt másoknak (rendszerint a lányoknak akiknek nem jössz be) hogy rákos vagy és sajnáltasd magad, hát az még csuda jó érzés!

2021. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Komolyabb bajok vannak itt annál, mint hogy nem te vagy Brad Pitt, úgy érzem

Egyébként, a nők egyáltalán nem a szépfiúkat szeretik, a kisugárzás, intelligencia sokkal fontosabb. Vagy -bizonyos rétegnek- a pénz, egzisztencia. De a magabiztosságot is előrébb szokták sorolni.

Nem vagyok én se szépség (heges az arcom, full szőrös vagyok, annyira nem is figyelek az arcbőrömre), mégse volt sose bajom a csajozással. Hidd el, más oka lehet annak...szerintem egy picit nézz magadba

2021. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Pszichológus és önismeret fejlesztő tanfolyamok kellenének nektek inceleknek talán akkor nem másokat okolnák mindenért amit ők csesznek el az életükben és személyiségükben.
2021. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%

5-ös vagyok


"Okolnátok"

2021. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó fizikumot kell építeni, sok ronda embernek van nője, de azoknak van fizikuma is. Az sokat dob nagyon egy férfin. Szóval el kéne kezdeni végre edzeni. És most nem azt írtam hogy ki kell gyúrni magad.
2021. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

Ti láttatok már olyat,hogy egy szép párnak a gyereke nem lesz valami szép vagy csúnya lesz?


Ez,hogy van? Nem a szülők génjeit örökölte a gyerek?


Vagy egy nem szép vagy csúnya párnak szép gyereke lesz.


Mitől függ ez?

2021. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Aztán most ha hibáztatom őket, azzal kevésbé leszek ronda?
2021. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Olyan sok hülye van itt...

Az edzéstől nem lesz semmi előnye egy ronda csávónak, hiszen a kocka hasát úgyse látja a csaj. Ha meg ruhán keresztül is jól akar valaki kinézni az már a testépítő szakaszba van.

2021. márc. 22. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!