Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már veled, hogy...

Történt már veled, hogy elestél/eltaknyoltál/eltanyáltál/lebucskáztál valahol ? Hol ?

Figyelt kérdés
Hasra esés, elvágódás, eltaccsolás, fej beverése stb... Vicces, vagy fájdalmas volt ? Vagy mindkettő ?

#baleset #elesés #Eltaknyol
2021. márc. 24. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
A kertben egyszer kisebb koromban. Eléggé fájt és cseppet sem volt vicces. Futottam, és egy vascsőben megbotlottam.
2021. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és már a lépcsőkön is legurultam és az is fájt. (1-es vagyok)
2021. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Gimi első heteiben, egyszer órák után jöttünk le a lépcsőkön és kb. az egész gimi ott volt, mert tanítás végén ki kell csekkolni a tanulói kártyáinkkal, ezért mindig tele van a bejáratnál. Szóval jövünk le a lépcsőn és nagyjából az utolsó lépcsőfoknál térdre estem és nagyon fájt, de szerencsére nem röhögött senki, meg segítettek is, tehát nem volt nagyon gáz :D
2021. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Párszor rollerezés közben inkább csak majdnem megbotlottam mert a bokámnak csapódott a roller vagy keresztezte a lábaimat és ugrottam majdnem úgy, hogy sokan voltak arra de mentem tovább gyorsan és nem néztem másokra így kevésbé volt kínos :D
2021. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Emlékezetesebb esésem egyszer volt, mikor a felmosott, vizes kövű lépcsőházban elcsúsztam,és fél emeletet gurultam le a lépcsőn. Ezt nem látta senki, és eléggé fájt, nem éreztem viccesnek. Szerencsére nem lett semmi komoly bajom.


Nyilvános esésem egyszer volt. A boltban a kasszánál álltam sorba, ahol szűk volt a hely. Beleakadt a lábam a kosárba és előre estem, de ott volt 2 vásárló aki elkapott, tehát nem estem el. Jól esett, hogy segítettek, de ezt nagyon cikinek éreztem.

2021. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen 200 fős előadóban legurultam a lépcsőn. Kérdezték, hogy jól vagyok e, és mondtam,hogy nem... égő volt és fájdalmas
2021. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elestem.
2021. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lerúgták a fejemet.
2021. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8-as, azt meg hogy???
2021. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekkoromban nyilván sokszor. De úgy mikor már jobban tudtam az eszemet,akkor kevésszer. Egyszer elestem,mert ittas voltam,és nem figyeltem az utat. De voltam olyan éber,hogy kitegyem a két kezem magam elé. Nem lett gáz.
2021. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!