Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rak ki sok nő olyan...

Miért rak ki sok nő olyan képet ahol kilátszik a mellbimbójuk?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok de nem tudom megérteni, nincs szégyenérzet? Hogy bármilyen jött ment perverz nézegetheti ezeket a képeket. Nem csak modellek raknak ki ilyen képeket hanem hétköznapi nők is. Oké nem az én dolgom, de miért fogadja el ezt a társadalom, vagy az ilyen nők nem számítanak könnyűvérűnek?
2021. márc. 24. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Fúú, mellbimbó, nagyon súlyos vétek...
2021. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
A mi családunk naturalista lesz pont emiatt. Mindenki úgy néz a meztelen emberekre, mintha valami szörnyek lennének... Haló! Ez a mi testünk, érted? A tied meg az enyém is. Nincs nagy változás.
2021. márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Miért nézegetsz annyi mellbimbót?
2021. márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Instagramot nézegettem ott kb minden második nő ilyen képeket tesz ki, számomra undorító de oké, látom azért csinálják mert vannak rá vevők.
2021. márc. 24. 23:18
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, de szabályosan rosszul vagyok az ilyen képektől. A mély dekoltázzsal semmi bajom, de a kidudorodó bimbók, a terhesköldök meg a gatyán átlátszó makk olyan érzéseket vált ki belőlem, amitől elkap az undor.
2021. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
egy kis "DUGI" pénz végett ha érted :)
2021. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem hordok melltartót,nem érdekel,ki mit gondol,és nem néznek meg jobban.Ha kirakom a mellem melltartóval az se másabb,mint amikor nincs rajtam.
2021. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Egyesek olyan körülmények között nőnek fel, hogy szégyelnek bizonyos dolgokat, mások olyanok között, ahol ugyanazt meg nem szégyellik... Van, aki így próbálja mások figyelmét és jóindulatát magára terelni, van, aki másképp... Mindig lehet magasztosabb eszmékkel előállni, de nem biztos, hogy baj, ha a társadalom azokat is elfogadja, akiket te éppen nem...


Lehet, ha te is kitennéd a mellbimbódat, hamar megváltozna az álláspontod... :P :))

2021. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Szeretnék, ha valaki "becsengetne" hozzájuk!...
2021. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!