Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme élni ha ebben az...

Mi értelme élni ha ebben az országban sose lesz saját ingatlanom és az albérlet is drága?

Figyelt kérdés
Fizetés meg kevés. Okos sem vagyok. De egyébként érdekes máshol a wc pucoló is emberhez méltó életet tud élni. Kap annyit.

2021. márc. 26. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Nincs szakmád, nem tudsz nyelveket, fogalmad sincs a nyugati létről, és te vagy felháborodva a magyar viszonyok miatt. Egy vízszerelő, villanyszerelő vagy bármilyen szakmunkás annyit kereshet, amit még egy orvos is megirigyelhet. Ja, az Orbán a hibás.
2021. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Dögivel támogathatsz "önként" olyan élősködőket, akik nem szorulnak támogatásra. Nemes a cél!...
2021. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nehéz munkával, főleg külföldi munkával pár millió forintot összeszedni (ha később is Magyarországon szeretnél élni. Ha külföldön, akkor tényleg ott lakásbérlés van. Az első pár havi kaucióra, megélhetésre elég pénzt szedd össze és go.). Most éppen nem lehet Ausztriába szállodaiparba menni, de ott 500 Ft/hó keresel. Tudom, nem tudsz nyelveket. Ne siránkozz tovább és kifogásokat keress, ez nem vezet semmire. Vagy legyél tökös és találj munkát külföldön nulla nyelvtudással (ilyen is van, bár én nem merném), vagy pár hét, pár hónap alatt meg tudsz tanulni valamennyire, ha akarod. Segítek akár tanárt is keresni v fb-csoportokat ajánlok, vagy privátban segítek alap mondatokkal. Písz.
2021. ápr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!