Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkezdtem ragaszkodni,kötödni...

Elkezdtem ragaszkodni,kötödni valakihez akihez nem lenne szabad,hogyan tudok ettől a görcsös érzéstől megszabadulni?

Figyelt kérdés
Próbálom tudatosítani magamba,hogy ne érezzem ezt,milyen jó tanácsokat tudtok nekem adni,hogy ezek az érzések a háttérbe szoruljanak az illetővel kapcsolatban?

2021. márc. 27. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy egyedül érezted magad előtte, magányos voltál, vagy ilyesmi, akkor azonnal próbálj másokatt keresni, akikhez ragaszkodhatsz, mert ha nem jó emberhez kezdesz ragaszkodni, akkor valoszinüleg maga a ragaszkodás vágya az, ami irányít, és nem a célpontja.
2021. márc. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,egyedül,nincsenek barátaim ezért nehezebb kicsit a helyzet.

Ezért kezdtem el ragaszkodni,ezt az illető persze nem sejti.

De nem szeretném,hogy így legyen, mert függök tőle,az érzéstől.

2021. márc. 27. 07:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Te nem az illetőhoz ragaszkodsz, hanem valakihez, aki kicsit többet foglalkozott veled, mint mások.

Erre csak az a jó megoldás, ha elkezdesz nyitni mások felé, több embert ismersz meg.

2021. márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,a válaszod és a tanácsod,megfogadom!,:)
2021. márc. 27. 07:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy lekötni magadat valami tevékenységgel, folyamatos elfoglaltságot nézve magadnak.
2021. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen,próbálom magam lefoglalni,azzal nincsen gond.

Inkább az emberekkel való beszélgetés hiányzik, gyerekek között dolgozom,alig van felnőtt társaságom.Szinte csak a férjem,de ő sokat dolgozik.

2021. márc. 27. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De akkor te szerencsésebb helyzetben vagy, mint pl.: én, aki tényleg tök egyedül vagyok, ha otthon kell lennem.

Foglalkozz kicsit többet a férjeddel, a gyerekkel, vagy csak egyszerűen legyen egy olyan délutánod, amikor csak te vagy, azaz pl.: szépítkőzöl, olvasol, tanulsz valamit, stb.

2021. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el a férjednek a helyzetet, hátha tud segiteni, kicsit visszavesz a munkából, munka után több időt szentel rád, hétvégén elvisz valamerre kirándulni. Ha jó a kapcsolatotok, akkor melletted fog állni.
2021. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!