Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már egy szóból is megtudhatod,...

Már egy szóból is megtudhatod, hogy kedvel-e téged egy személy de mi lehet az a szó?

Figyelt kérdés

Megtudhatjuk, hogy kedvel vagy szeret-e bennünket egy személ anélkül, hogy ezt megkérdeznénk tőle. Ehhez csak ki kell választanunk egy szót: ha a partnerünk kimondja ezt a szót vagy annak szinonimáját – tegyünk úgy minden alkalommal, mintha véletlenül bólintanánk és mosolyogjuk. Ha tényleg kedvel bennünket az illető, akkor akaratán kívül is gyakrabban kezdi el használni az adott szót.


Ezt egy cikkben olvastam, de nem írta sehol hogy mi lehet az a szó, és tényleg müködik?



#kedvelés#teszt#beszélgetés#vélemények#emberek
2021. márc. 27. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezt úgy kell érteni, hogy bármilyen szó, az is lehet, hogy kenyér. Csak jutalmat kap érte a kimondója egy, az általa kedvelt személy egyetértése formájában, ezért gyakrabban fogja használni. Mondjuk, ez bulvármarhaság.
2021. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiába törlöd a válaszom. Bulvár vacak helyett olvas Jungot. Tudd meg, mi az, hogy persona.


Vagy jelentsd ez a választ is.

2021. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik szeretve utálnak. Azaz: úgy mutatkoznak meg veled szemben, hogy kedvesek, de a mondataik mögött érződik, hogy nem az van mögötte, hanem az utálat. De nem feltétlen kell a mondatai mögé nézni, elég, ha érzed...
2021. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát mível, sok a kétszínű ember nehéz meg ítélni hogy kedvel, vagy sem?
2021. márc. 27. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik szó lehet, az a lényeg, hogy ha az illető látja rajtad, hogy pozitívan reagálsz rá, akkor öntudatlanul is gyakrabban használja.
2021. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!