Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érdemlem meg a boldogságot...

Nem érdemlem meg a boldogságot ? Azért ér ez a sok rossz dolog engem és azért bánt, aláz meg engem ennyi ember, mert megérdemlem ?

Figyelt kérdés
Elég sok rosszat kaptam már emberektől, legkülönfélébb bántásokat, sértéseket, vagy le akartak dominálni. Arra jutottam, hogy nekem ez jár. Én azért születtem a Földre, hogy szenvedjek és egy cseppnyi örömöm ne legyen az életben. Ez van nekem megírva a Nagykönyvben, ez a sorsom.

2021. márc. 30. 22:20
A kérdező szavazást indított:
Megérdemled a sorsodat, mert mindenki azt kapja, amit megérdemel.
Hülyeséget beszélsz.
Megérdemled a sorsodat és még mellette hülye is vagy.
32 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, mit tettél, vagy miért gondolod így, de senki nem érdemli ezt.
2021. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
ez van ez jutott
2021. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Figyu. Ha az élet pofán vág, akkor üss vissza. Küzdj! Ez a lényeg!
2021. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem bántasz olyanokat akik épp szenvednek, csak téged bántanak akkor nem vagy gonosz. Ha te is bántasz másokat akik nem érdemlik meg, akkor gonosz vagy és hagyd abba. Pl van itt egy csaj aki bánt másokat, minden kérdezőt lealáz sőt még egy idős bácsit is akit ismer. Ha azért bántasz másokat mert érzéketlen empátihiányos tuskók, akkor ne hagyd abba, csak ne ütközz törvényi keretekbe. Az igazság fontos.
2021. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Próbálok pozitívan gondolkodni, de annyi sok bántás ért már, hogy kész.... Logikai alapon tudom csak úgy levezetni, hogy megérdemled ezt. Karma. Rossz ember vagyok és életem végéig vezekelni és szenvedni kell. A boldogság pedig csak egy szűk elit kiváltsága, nekem nem jár, nem érdemlem meg és elpusztulhatnék....
2021. márc. 30. 22:31
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Negatív gondolatokkal ezt viszed be az életedbe, mert erre számítasz. Senki nem érdemel boldogtalanságot.
2021. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megérdemlem, elírtam
2021. márc. 30. 22:32
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Ja és bocs, a 3-as variációra szavaztam, nem azért mert komolyan gondolom ennyi infó alapján, hanem mert nagyon tetszett az az opció, mint mikor valaki saját magán is tud nevetni.
2021. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkit érnek bántások és rossz dolgok nap mint nap. Csak az ember hajlamos azt gondolni hogy csak neki szar, másoknak milyen jó.

Amíg ilyen negatív vagy és ilyesmiket beszélsz be magadnak, addig nem is fognak veled jó dolgok történni. Dettó ugyanilyen voltam még három éve, aztán változtattam. De addig ugyanezeket a szövegeket nyomattam, hogy én ezt érdemlem, én nem lehetek boldog, nekem ez a sorsom.

Azóta tudom hogy én magam tartottam magam ebben a lelki nyomorban ezekkel a gondolatokkal. Remélem te is rájössz egy nap és változtatsz.

2021. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Jól van ez így? ***** válasza:
84%

Nem azért, mert megérdemled, hanem azért, hogy kapard végre össze magad és erősödj meg! Ne ragadj meg az áldozat szerepben és ne mártírkodj! Ha olyan sok bántás ért már volna, akkor régen meg kellett volna tanulnod, hogy a szavak semmit nem érnek, le kellene, hogy peregjenek rólad, sőt még jól is szórakoznál rajta. Állj ki magadért maradj higgadt, jegyezd meg azt aki ártott neked és ha úgy hozza az élet csak rajtad áll, hogy viszonzod-e a "kedvességét". Olyan ez mintha nem lenne veszteni valód, ők úgysem változnak meg, tehát xarni bele és fel se vedd mit ugatnak, nehogy már szenvedj miattuk!

" Aki ismeri az ellenséget és ismeri önmagát, száz csatában sem kerül veszélybe. Aki nem ismeri az ellenséget, ám ismeri önmagát, egyszer győz, másszor kudarcot vall. Aki sem az ellenséget, sem önmagát nem ismeri, minden csatában vereséget szenved."

2021. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!