Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tudod elfogadni...

Mennyire tudod elfogadni mások rossz tulajdonságát?

Figyelt kérdés
Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai vagy legalábbis olyan, ami nem szimpatikus sok embernek. Nekem ilyen pl.hogy ha nem figyelek tudatosan rá akkor gyakran sértőek a vicceim, vagy túlzottan hajlamos vagyok a pletykálásra. Sokszor gondolkozom azon, hogy vajon ezek ellenére mennyire vagyok szerethető, mennyire lehet nehéz elviselnie a környezetemnek. Ti mennyire tudtok elnézőek lenni mások hibáival? Mi az, amit egyáltalán nem tudsz elviselni?
2021. ápr. 1. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nagyon toleráns vagyok, ebből aztán az következik hogy lúzerként tekintenek rám, viselkednek velem.
2021. ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem állhatom, ha valaki a nyakamon lóg, vagy aki nem veszi észre magát hogy szimplán zavarja a másikat a magatartásával. Az ilyen embereket alapból igyekszem elkerülni, szimplán bunkók/buták.

Én személyiségileg csendes típus vagyok, szeretek egyedül lenni és az egyedüllétet hasznosan eltölteni. Sokkal kényelmesebben tudom beosztani az időmet.

Nekem a legrosszabb tulajdonságom a halogatás, a másik pedig hogy sokszor nem tudok NEM-et mondani, a személyiségemmel szerintem nincs gond, néha nagyobb ígéretet teszek mint amit megtudok valósítani, ugyanakkor törekszem arra hogy be is tartsam.

Amúgy meg nem vagyok haragtartó típus, türelmes vagyok, már idejét sem tudom mikor haragudtam bárkire. (22/F)

2021. ápr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajlamos vagyok mindent elnézni, kettőt kivéve: ha valaki nem tartja be a szavát és a pontatlanság. Ezekre ugrok.
2021. ápr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire van hatással az életemre a másik személy.

Próbálok türelmes lenni,de ha valaki hülyének néz,azt nem szeretem.

Többnyire elébe megyek egy konfliktus helyzetnek, ezért a "próbáljuk megbeszélni" híve vagyok.

Inkább megoldani próbálom,nem elmérgesíteni a helyzetet.

Tudok bocsánatot kérni és nem vagyok haragtartó.

Szerintem ez egy fontos dolog,ha az ember nem akar előbb utóbb rosszban lenni mindenkivel.

Azért mert valakinek van rossz tulajdonsága még sok jó is lehet.

Nem kell szeretni mindenkit, elég ha a jót is megpróbálod észrevenni a rossz mellett.

2021. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kettős mércét és az arroganciát minden esetben nehezen viselem.
2021. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ milyen hatással van rám.
2021. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kb mindenkit elviselek egy bizonyos szintig. A szint arra vonatkozik, hogy mennyire szoros a kapcsolat. Szóval ismerős szintjén kb mindenkit elviselek, akivel nagyon nem fog működni az ismerettség az úgyis kiderül, és nem lesz belőle semmi, de ez nem egy tulajdonságon szokott múlni. Talán amit én nem szeretek, amikor közös lenne a cél, de a másik fél az érzelmei miatt ellenségesen áll hozzám. Például csoportmunka az iskolában, és olyannal kerülök össze, akinek nem vagyok szimpatikus, és ezt nem tudja félretenni a cél érdekében. Az ilyet nem szeretem.
2021. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadom, vagy kerülöm az illetőt.
2021. ápr. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!