Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ahonnan kijönnek a szőrök az...

Ahonnan kijönnek a szőrök az ugyanúgy látszódik mindenkinél amikor borotválva van a bőr?

Figyelt kérdés
Ezek a pontocskák

2021. ápr. 1. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2021. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, van akinek kevésbé. Borotválás után érdemes lekezelni, h ne gyulladjon be pl.
2021. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Ezért kell gyantázni vagy epilálni, hogy kihúzza a bőr alól az egészet és így nem marad semmi pontocska.
2021. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem szinte nem. Gyantazastol libaboros lettem, borotvalas utan sima es baba a labszaram. Csak naponta csinalom, ha kell. Ot perc zuhany alatt is.
2021. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem
2021. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon látszik, akármit csinálok vele. Strawberry legsnek hívják egyébként. Nem mindenkinek ilyen, pont ezért szégyelltem nagyon sokáig, mert senki máson nem szoktam látni és sokáig azt hittem, hogy csak velem van valami baj.
2021. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, például a fekete jobban látszódik mint a szőke.
2021. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is látszik,bármivel szőrtelenítek,viszont nekem nagyon erős és sok szőröm van. Egyszerűen látszik a helye. L
2021. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!