Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor jóval enyhébb volt a vírus és nem fiatalokra volt veszélyes akkor sokkal jobban féltek az emberek és most a britt mutáns esetében amikor fiatalokat támad súlyosan akkor nem félünk úgy?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban mindenki otthon volt, utak üresek voltak, város az élet leállt.... most mi megy.. csomó ember autó mindenhol.. pedig most igazán veszélyes a fiatalokra szép számmal vannak tele abban a kórházban is ahol beteg hordó vagyok...
2021. ápr. 1. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom...vicc ez az egész!
2021. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Akkor volt napközben kijárási korlátozás, most lényegében oda mész ahova akarsz, kivéve H&M meg fodrász. (Nyilván nem szó szerint csak ennyi, de lényeg hogy több a kivétel mint a szigorítás.)
2021. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
minden csoda három napig tart
2021. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Talán azért, mert akkor még senki nem tudott konkrétan semmit a vírusról, hogy mennyire halálos, mennyire fertőz, te észlény.
2021. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Aki lepontozta a 2-es válaszom, az úgy gondolja hogy tavaly nem volt kijárási korlátozás napközben? Vagy úgy hogy most van? Vagy mi volt pontosan a problémája? Köszönöm az indoklást. :)
2021. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Az emberek megunták a dolgot, és nem fogják fel, hogy a közös felelősségünk lenne otthon maradni, ha lehet.

Ennyi a titok.

2021. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem érdekelne, ha egyedül laknék. De mivel a szüleimmel igy fontosnak tartom, hogy betartsam.

Egyik haverom eljárkált mindenhova, elkapta, megfertőzte a nagymamáját és meghalt. Ez egy elég elrettentő példa volt nekem

2021. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a lepontozás az elején? Gyakorlatilag se nem járványtagadó, se nem rettegő, kinek szúrta a szemét?


7. Ismerősi körben, vidéken totálisan leszarják úgy, hogy többen is meghaltak, fiatalabbak is. Gyerek került kórházba. És simán bulizgatnak tovább, közben nyígnak, hogy nincsen nyitva kocsma és be vannak zárva. Azt fel sem fogják, hogy hosszabb távú hatása lehet egészségügyileg.

Szerintem az emberek úgy vannak vele, hogy amúgyis egy halogatós/orvoshoz alig járós társadalom vagyunk, és amíg nem látványos a maradandó károsodás/tünet, addig leszarják. Bár ott a rák, tüdőrák. Nagyapám tüdőrákba halt meg, apám ugyanúgy dohányzott, ivott tovább. Úgy, hogy neki is volt egy enyhébb (mihez képest) lefolyású rákja. Bátyám szintén bagózik, nem is keveset. Szerintem az emberek úgy en bloc minden betegségre szarnak.

2021. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Nézzük a tényeket:

-Ebben a pillanatban 2,2% a COVID halálozási aránya.

-2x estem át a COVIDON, alig valami tünettel.

-Az ég világon semmi betegségem nincs, tökéletesen működik az immunrendszerem.


Mitől kéne félnem?

2021. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Emberek megunták már, főleg az idióta korlátozásokat meg összevisszaságokat.

Amik soskzor mennek pl. a határokon az a legborzasztóbb. Senki le se szarja az egészet, csak látványintézkedés, meg amikor változtatnak az emberek a rendőröket kérdezik a helyszinen akik szinten azt mondták, hogy nem tudják még mi lesz, vagy épp mást.

Hány este volt, hogy azon kellett izgulni, hogy akkor most mi lesz a munkábajárással, mert senki sem tud semmit. Kész vicc amit leműveltek, a saját hivatali szervek nem tudták sokszor mi lesz másnap.

Ilyen hülyeségek után kinek ne lenne elege, mikor olyan hozzánemértés van össze vissza, hogy az kész, de mások életével simán játszanak.

2021. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!