Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen jöttél rá arra,...

Hány évesen jöttél rá arra, hogy az élet egy hazugság ? Hogy sikerült feldolgoznod ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 16:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
Na végre!
2021. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
Szuper, viszlát! Csak aztán meg ne gondold magad, senki se kíváncsi a vergődésedre.
2021. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
A kérdező pszichiátriai zártosztályos eset.
2021. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:
53: Igen, de az emberek tettek azá ! Egyébként boldog, életvidám ember lennék...
2021. ápr. 1. 17:21
 55/68 anonim ***** válasza:
Mégsem léptél le? :(
2021. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:

Csak kiegészítettem.. Igen, pszichiátriai eset vagyok, de nem mindegy, hogy amiatt, mert az emberek teljesen kikészítettek lelkileg, vagy már eleve olyan vagyok. Az emberek csináltak belőlem lelki roncsot.


Most léptem le.

2021. ápr. 1. 17:24
 57/68 anonim ***** válasza:
72%
Mindig könnyebb mindent másokra fogni, mint magadba nézni.
2021. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,és egyben 12-es. Minden olyan,amilyen módon a hited szemüvegén keresztül látod.

Ha majd ha sikertelen leszel csajokkal,akkor gondolkodj el,hogy milyen a gondolkodásod. Vagy férfiakkal...Vagy úgy általában az emberekkel.

Ha így állsz a dolgokhoz,pont ugyanezt fogod megkapni. Nem mást!

Na látod,ezért vagy te ott,ahol vagy.

2021. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:

47 Egyébként mi emberség?Az hogy az embereket szó szerint egy kalap alá veszed,mert mikor kicsi gyerek voltál valaki kilökte a kezedből a süteményt?Ez egészséges szerinted?Más szerinted miért van jól meg az emberekkel?Ha neked nem sikerülhet,akkor másnak sem sikerülhet,illetve ha neked nem megy,akkor más sem érdemli meg?

Emberség az lenne,ha mindenki bólogatna,hogy igen,haljon ki az emberiség?Most kezdjük el mind megölni magunkat,mert van 1 ilyen ember itt a gyakorikérdések oldalán,akinek ez a véleménye? Tehát minden nem emberséges,ami nem téged szolgál. Értem. Ha megerősítésre vársz,hogy jók az eszméid,akkor menj olyan emberek közé,akik ugyanezt vallják. Pl csövesek,illetve prolik,meg mindenféle negatív lecsúszott emberek társaságában jól meglennél. Fontos,hogy csak ilyeneknél keress barátokat,mert boldog,jó ember nem vall ilyesmiket! :)

2021. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
37 Vigyázz a szavaiddal! Ha megteszi,akkor téged IS felelősségre lehet vonni. Nem tudom pontosan hogy szól a törvény,de tilos öngyilkosságra valakit bíztatni.
2021. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!