Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Buta vagyok, de már késő ezen...

Buta vagyok, de már késő ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Semmihez sem értek és a világot sem értem. Én csak meg akarok élni, de gyerekként el lett cseszve az oktatásom és esélyem sincs már ezen változtatni. Próbálom magam fejleszteni, de ez semmit sem ér. Túl lassú a folyamat. Nem vagyok a legélesebb kés a fiókban. Akkor most mit kezdjek magammal? Egyetem kizárva. Anélkül meg gondolom esély sincs a jó fizetésre.

2021. ápr. 2. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hmm lássuk. Én szeretek ilyen coach lenni, de ennél többet kell tudni rólad. Pl hogy hány éves vagy, vagy hogy mik a céljaid.
2021. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán van esély attól még a jó fizetésre. Hát mit csinálsz, ha buta vagy? Tanulsz. Mit számít mennyi időbe telik? Most akkor inkább nem tanulsz, és tvzel? És mi lesz húsz év múlva akkor? Nem értem. Sosem késő semmire. Max. Nem megy olyan gyorsan. Egyáltalán nem látod ezt át, hogy működik. Csinálni kell, oszt annyi.
2021. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!