Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi reklám, elér...

Miért van ennyi reklám, elér ez valamint az embereknél?

Figyelt kérdés

Hihetetlen idegesítő ez az egész, tv tele van reklámokkal, YouTube is már, megállítható Telekom tv esetében sem elérhető már az előre tekerés egyes csatornáknál a reklámok miatt.

Nem tudom de engem idegesítenek és általában akkor elkapcsolok, mást csinálok stb.

Nekem biztos felesleges csinálni reklámokat de szerintem az embereket sem érdekli már vagy még vevők az emberek arra hogy ebben a krémben méhpempő van akkor az már egy jobb krém van stb...


2021. ápr. 2. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ram ketfelekepp hat. Vagy csakazertse veszek olyan termeket, vagy regen meglattam a Coca Colat, es muszaj volt Pepsit vennem. De vannak birkak.
2021. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el, ha nem lenne rá igény, akkor nem csinálnák. Komoly eredményeket lehet elérni reklámmal. Pár éve hirdettem egy facebook oldalt és kb. 1 hónap hirdetéssel 500 új követő jött az oldalra, hirdetés nélkül meg havi 10 volt kb.
2021. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Miss Endzsi ***** válasza:
64%
Hatásos, például, ha lázas vagy, bemész a patikába és kikérsz egy algoflexet, pedig, ha a konkrét hatóanyagot keresed, akkor olcsóbban is adnak egy nem ennyire ismert fajtát. A kapitalizmus elengedhetetlen eleme.
2021. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik a reklámokat megrendelők, hogy többször, ill. többet fogsz vásárolni valamiből, ha non-stop hülyének néznek. Én következetesen harcolok a hányadék áradattal, amit mindenhonnan, mindenki próbál rám önteni. Úgy vagyok vele, hogy a tv távkapcsolóján a leggyakrabban használt gomb a némítás, - ami véletlenül átjut akár kép, akár hang anyag formájában ezen az egészen, azt pedig következetesen, CSAK AZÉRT SEM vásárolom meg, bármerre is járok! - Belőlem gyűlöletet vált ki, hogy non-stop bombáznak a legkülönfélébb f.szaságookkal és ezzel párhuzamban fogyatékosként kezelnek a reklámozók, - majd én rákeresek a neten arra, ami engem érdekel, nem az lesz számomra a legjobb, amit megállás nélkül próbálnak az agyamba sulykolni. Csak is ürülék lehet az, amit megállás nélkül, agyba-főbe kell reklámozni, - annyi hasznom van a reklámokból, hogy naprakész a tiltólista a fejemben, amit szigorúan tilos megvásárolni. Ha ez így jó a reklámozóknak, akkor jó, ha nem akkor is így jártak velem! Ide vezetett, hogy néha megszakítják egy két film jelenettel a hányadék áradatot!
2021. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De miért nem döntheted el hogy akarod e nézni?
2021. ápr. 2. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért vannak olyan reklámok, amelyek nem tudom h mennyire a Tv-nek köszönhető, de pl mosóporokat gyakran veszek olyat amit a tv-be látok - vagy csak véletlen egybeesés -


Amúgy tényleg undorító, h 15-20 perc műsor és 10 perc reklám.

2021. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dönthetsz, nem nézel tévét. Mi letöltve nézünk filmet, sorozatot.
2021. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Eldönthetem, - ott a távkapcsoló! A gépemen is a létező összes, futtatható reklámblokkoló ketyeg folyamatosan! A telefonon próbálkozókat meg módszeresen demoralizálom, - már évek óta nem hívogat semmilyen ügynök. A telefonnal néhány másodperc a maximum, ameddig netkapcsolatot létesítek, - amihez net kell, olyan programot egyszerűen nem használok. Gyorsan letöltöm, ami kell, aztán "olló"! -Mehet mindenki a jól megérdemelt helyére!

Egyébként szoktam bírni, amikor rá szeretnél menni egy weboldalra és felhívja a figyelmemet a weboldal üzemeltetője, hogy kapcsoljam ki a kütyüimet! Egyem a drága szívét: hadd döntsem már el, hogy a saját áramomat fogyasztva és a saját monitoromat bámulva mire vagyok kíváncsi és mire nem! :DDD

2021. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 scamdemic ***** válasza:
78%
Már hogy ne érne valamit. Különben nem csinálnák. Nagyon kevés a tudatos ember, de tehetsz ellene: nem nézel tv-t, vagy ha igen, elkapcsolod (vagy ki), ha reklám van. Böngészőben meg használj reklámblokkolót, én még egy reklámot nem láttam a YouTube-on.
2021. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
TV-t nagyon ritkán nézek, mert amint bekapcsolom, tuti, hogy reklámmal indít. Szerintem fölös ennyi reklám, mert a fogyasztói társadalom e nélkül is fogyaszt, megtalálja a sok hulladék/-ot.
2021. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!