Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen ember az,...

Szerintetek milyen ember az, aki képes egy békés csoportnak az emlékszobrát ledönteni? amiben SEMMI porvokáció nincs, csak azokért lett állítva, akik végigkűzdöttek egy évet, erőt egészséget nem kímélve, hogy szabadok lehessenek a saját hazájukban.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha a Mi hazánkosokra gondolsz, akkor szerintem hősök. Tisztességes, bátor emberek.
2021. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
A búza szobor pedig provokáció volt. Pont nagypénteken.
2021. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
zekre gondolok https://www.youtube.com/watch?v=ZiddWDK-7bA nem tudom ők a mi hazánk e. de szeruintem nem azok, már ne is haragudj! ez minden, csak nem alkotmányos :(( nagyon szomorú.
2021. ápr. 2. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
A BLM minden, csak nem békés csoport.
2021. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

A BLM hol békés csoport neked? Nem mellesleg ők kezdték a szobordöntögetést.

Ennek ellenére nem értek egyet műalkotások rongálásával, ezért rühellem a blm-csürhét és miTanyánkosokat is. Ostoba szélsőséges ösztönlények gyülekezete mindkettő. A szélsőség az szélsőség, akár jobbra akár balra megy, egy idő után körbeérnek és egy pontban találkoznak.

2021. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy nevetseges baromsag. Egy magyarorszagon senkit sem erdeklo, amerikai politikai faszsaggal probalnak provokalni. Az se erdekel, hogy oda tettek, meg az sem, hogy "ledontottek".


En mondjuk nem dontottem volna le, hanem atfestettem volna, peldaul husveti nyuszinak, mert kb ennyit erdemel a dolog. Illetve egy furesszel valami ertelmes dolgot faragtam volna belole. :)))

2021. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Nemzeti érzelmű, a saját hazájuk értékrendjéért kiálló, a fehérgyűlölet ellen fellépő tiszta gondolkodású emberek. Olyan emberek, akikre szükség van, akik kiállnak a világot fertőző undorító liberális betegség ellen.


Éljen a Mi Hazánk Mozgalom, éljen Magyarország, éljen a fehér ember!

2021. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez pont, hogy semmi más csak provokáció. Eleve Magyarországon? Pont, hogy itthon is kismillió probléma van, kezdve, hogy szánalmasancsoró az egész ország, és ezekkel már lassan senki nem foglalkozik, de mindenféle biszem-baszom külföldi dolgokkal igen?

nem csoda, ha állandóan iylen kormányunk van. Elég emgnézni ezt az akciót is. Igy nehéz talpra állitani illetve csak elkezdeni egy 20-30 évvel lemaradt országot. 400-500 euros fizetések olyan árak mellett ahol 1200-1400 akat keresnek, de blm az kell.

2021. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!