Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy szabadidőmbe...

Normális hogy szabadidőmbe úgy eltudom magam varázsolni, hogy már már ezzel a gyermeki kíváncsisággal időérzék nélkül élvezem amit csinálok?

Figyelt kérdés
Régebben depis voltam meg ilyenek, délutánonként rám tört ez a rosszkedv, de mintha most teljesen ki tudnék "üresedni" és nem azzal foglalkozni jaj még ez meg jaj nincs barátnőm, jaj határidő. Régen még ittas állapotban sem éreztem így magam általában, talán mikor anno elkezdtem edzeni vagy párkapcsolatom volt abba tudtam így belemélyedni, de most ez valami sokkal másabb, ez normális? Mintha valami meditáció félére jöttem volna rá vagy nem tudom.
2021. ápr. 2. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
De mit csinálsz szabadidődben? Nézel ki a fejedből, vagy van valami konkrét dolog, ami leköt?
2021. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irigylésre méltó
2021. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy mit, élvezem, akár sorozatozok, akár kimegyek sétálni, van hogy csak kifekszek egy plédre ész berakok valami zenét vagy podcastet, vagy csak olvasok, bármi, nem az hogy jaj legyek túl rajta, meg jaj de rám tört a depi.
2021. ápr. 2. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáz.
2021. ápr. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legjobb dolog:).
2021. ápr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!