Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok,fiúk szerintetek előny...

Lányok,fiúk szerintetek előny ha korom hoz képest fiatalabbnak nézek ki?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,de sokan megjegyezték hogy olyan gyerekes vagyok,volt már hogy konkrétan megmondani egy idegen hogy nagyot csodálkozott a koromon maximum 17nek gondolt.Néha furán érzem magam hisz sokszor egy 16 éves idősebbnek látszik mint én,bár valójában nem is tudom,hogy ez hátrány vagy előny.Ti mit gondoltok erről?

21/F



2021. ápr. 3. 18:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs az előírásokért :)
2021. ápr. 3. 18:25
 2/7 A kérdező kommentje:
Elírásokért🤣
2021. ápr. 3. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem mikor nincs szakállam a mai napig elkérik a személyim mikor alkoholt veszek, pedig lassan 30 leszek :D Huszas éveim elején még inkább zavart ez, most már kimondottan örülök. Minnél idősebb leszel, annál menőbb lesz
2021. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a korban még hátrány. Legalábbis én annak éltem meg annó, kicsit még most is, mondjuk én nő vagyok. De sajnos sokszor még most 26 évesen is jóval kevesebbnek néznek, nekem zavaró kicsit. Valószínüleg ha 40 leszek, jól fog esni, hogy fiatalabbnak tűnök :) már ha megmarad a fiatalos arc...
2021. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hátrány!
2021. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban még hátrány. Később, úgy 20 év múlva már ennek csak örülni fogsz.
2021. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Attól függ 🤷‍♀️
2021. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!