Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra milyen ünnep a Húsvét?

Számodra milyen ünnep a Húsvét?

Figyelt kérdés
Nekem népi hagyomány szerint szól a locsolkodásról, de elsősorban Istenem Egyszülött Fiáról szól a Messiásról, Megváltó Urunk Jézus Krisztusról aki által a bűneink megbocsájtattak(aki befogadja Jézust annak igen) és álata mehetünk Mennyei Atyánkhoz ő az aki a halál utáni pokoltól megment! 🙏🏻
2021. ápr. 4. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha a családom nem ünnepelné, akkor én sem, mivel ateista vagyok.
2021. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ateistaként nem jelent sokat, egy jó indok arra, hogy két napig ünnepi szabadságom van és összeülünk a családdal. A locsolkodást már kislányként gyűlöltem, a vallásos része pedig soha nem érdekelt.
2021. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Hosszu hetvege. Szinten ateista vagyok, lekakilom a kereszteny reszet.
2021. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem izgat, ateista vagyok. Paromtol kaptam Kinder csokit, ez a resze jo volt😇
2021. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fsms ***** válasza:
63%
4 napos.
2021. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Sosem értettem miért kell ez miatt megbénítani az országot 2 napra. Nincs bolt, vidéken a buszok se járnak, de pár éve orvosi ellátást is napokkal késöbb kaptam a hosszú hétvége miatt, örültem neki nagyon.
2021. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
4 napos szerencsére. Volt időnk újíthatni a házat, kertészkedni és grillezni. A húsvétot sose tartottuk nagyon, nem különösebben izgat.
2021. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Én nem vagyok ateista, viszont nem vagyok ünneplős típus sem. Én ezzel valahogy nem tudok azonosulni. Hiába van valaminek az évfordulója, nekem attól nem lesz különleges az adott nap. És ez minden ünnepre igaz (karácsony, születésnap, stb). A hitbeli dolgaim, meg ettől függetlenül élem meg. Ha Jézus feltámadásáról akarok gondolkodni, akkor nekem édes mindegy, hogy farsang hétfő, vagy a szüret utáni másnap van.

Hát ilyen vagyok.

2021. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

A vallásos része nem érdekel.

A négy napos pihenés szuper, a húsvéti kaják nagyon jók. A locsolkódás felénk már nem divat szerencsére. Összességében jó!

N

2021. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Én a nyúl ünnepének tartom a Húsvétot. A Húsvét fénypontja, amikor a nyuszi kitolja a húsvéti főt-tojást a valagából.
2021. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!