Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha szeretem a pletykát?...

Baj ha szeretem a pletykát? Vagy ez annak nevezhető? Részletek kattints a kérdésre.

Figyelt kérdés
21F vagyok. Gyerekkorom óta a saját korombeliekkel nem szerettem lenni! Mindig 40-50-60 éves asszonyok társaságát szerettem, Fiú vagyok de szerettem asszonyok közé be ülni pl: anyu, nagymama, nagynéném és hallgatni a traccsolást! Nem szólok bele senki életébe, csak szeretek hírt hallani hogy ki kivel csalja a párját, kinek milyen háza van, ki hogyan él! Minden hétvégén ha nem dolgozok apai vagy anyai nagyinál alszom, pletyizünk erről arról pl: Hát képzeld a Jóska joban van a Terivel és megcsalja a Marikát a feleségét! Meg pl: jajj a Pistike de be volt állva... stb
2021. ápr. 4. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Semmi gond ha meleg vagy.
2021. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg. Hetero vagyok
2021. ápr. 4. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában azok az emberek beszélnek másokról, akiknek a saját életük üres.

Amúgy én is nagyon szeretem az idősek társaságát, de akiben van értelem, ennyi idősen már a saját bölcsességét és tapasztalatait adja át, és nem a szomszédról sztorizgat.

2021. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig fontosnak tartottam az információgyűjtést, egyfajta hobbim volt ez. Én megbízható vagyok, nem pletykálok, de én mindenkiről tudok mindent, ezért sokan istenítettek emiatt.
2021. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Gáz, értelmesebb dolgokkal foglalkozz inkább.
2021. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!