Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan család ahol nem...

Van olyan család ahol nem ordibálnak?

Figyelt kérdés
Ordibálós családban nőttem fel, ezért nem tudom elképzelni más családokban hogy megy. Amikor átmegyek másokhoz persze mindenki kedves, de lehet hogy ettől függetlenül balhéznak esténként. Ami tényleg érdekel: léteznek olyan családok ahol nem szoktak ordibálni? Tudom, mindenhol van veszekedés, de az előbbi lehetőséget én nem nagyon tudom felvázolni magam előtt.
2021. ápr. 4. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Végre valaki köszönöm xD

Én is ilyenbe nőttem fel, nincs normális kommunikáció, remélem én a barátnőmmel normálisan fogok tudni kommunikálni azért...:D

2021. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk soha.


Talán nagypapám kiabált max 1-2x összesen az elmúlt 20 évben.

2021. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy van. Én borzalmas családban nőttem fel. Az apám ha ivott (kb minden nap) üvöltött.

Viszont ma már egy olyan családban élek (a férjemmel), ahol soha nincs 13 éve egy hangos szó sem. Meg sem emeljük a hangunkat. Így is lehet élni

2021. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nalunk pl nem nagyon volt ordibalas. Persze neha elofordult, amikor anyukank szolt elore, hogy rakjunk rendet mire hazaer este, aztan meg nagyobb volt a rendetlenseg, mint amikor reggel elment otthonrol... De ennyi, neha volt ordibalas, de alapvetoen nem volt gyakori.
2021. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Mi nem ordibálunk. Ettől még van konfliktus, a férjem olyankor struccpolitikát folytat és elvonul. Illetve ez régen volt, mert már nem nagyon van köztünk konfliktus, de ez nem jó, igazából érdektelenek vagyunk egymás felé. A gyerekkel se szoktunk ordibálni, nincs is rá szükség. A hangomat van, hogy felemelem, de ordibálni nagyon ritkán szoktam, mert egyáltalán nem így lehet egy gyereket motiválni. Így is volt, amikor félt tőlem, mert ideges voltam és káromkodtam, de ez azért is van, mert ritkán van ilyen és nincs hozzászokva. Nem is gondoltam, hogy olyankor fél tőlem, mert ráadásul nem is miatta voltam ideges. Azóta erre is jobban odafigyelek, mióta bevallotta, hogy félt akkor. A férjemmel amúgy sose lehetett igazán veszekedni, mert nagyon konfliktuskerülő és nem is megy bele a konfliktusokba. Ez se jó, de emiatt aztán tényleg nem mondható, hogy ordibálós család lennénk.
2021. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon ritka volt az ilyesmi az én családomban, talán én ordibáltam a legtöbbet gyerekként. A saját mostanimban meg aztán pláne nincs ilyen, nem így rendezzük a konfliktusainkat egymással.
2021. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem létezik. Van ahol többet, van ahol keveset, de mindenhol vannak súrlódások, ahol emberek élnek együtt huzamosabb ideig.
2021. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nincs
2021. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván nem jó az ordibálás, de ha probléma van, annak az elfojtása sem vezet semmi jóra, tapasztalat. Nálunk nem volt soha ordibálás, csak csendes sértődés, de olyan sérelmek kerültek felszínre sok idő elteltével, amelyeket lehet, hogy ha a szüleim "kiordibáltak" volna, kevesebb kárt okoztak volna.
2021. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az apám szokott ordibalni, mintha nem ertunk amit akar mondani...
2021. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!