Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki olyan...

Hogy lehet valaki olyan hülye, hogy azt hiszi, hogy lapos a Föld? Az ilyen embereknek az agyuk helyén mi van?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
És ez még így is hihetőbb, mint pl. az hogy létezne bármilyen isten, abban meg még többen hisznek :D Sokaknak a hit csak egy kapaszkodó, egy mankó az élethez, ezek a laposföldhívők meg általában simán csak magányos emberek, akik ezáltal legalább tartoznak valahová.. Érdekes kérdés, ajánlom a Behind the Curve című Netflixes dokumentumfilmet ami tök érdekesen bemutatja a jelenséget.
2021. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez csak afféle lázadás. Ugyanazért hiszik, mint amiért azt, hogy Bill Gates egy űrlény.
2021. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."


Valaki olyan hiszékeny, hogy két szóval meggyőzöd. Valakit az győz meg, ha feltalálja a spanyolviaszt, és az elterjedt "hülyeség" (szerinte) ellen mehet. Valakit csak a csordaszellem hajt.

2021. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Miért, nem lapos?
2021. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Egy kertészetben dolgozom, ezt előre kell bocsássam. Az összes, a három literes, a tíz literes, a húsz literes és az ötven literes földünk is lapos! Engem ne győzködjön senki az ellenkezőjéről! Máshogy nem is lehetne rakpara tenni!!!
2021. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A "laposföldesek" pont olyan szinten vannak, mint a Chemtrail-esek.
2021. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek a laposföldhívőkben.
2021. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, ki hiszi, hogy lapos a Föld.


Ha egy indiai világvégi faluban a környék legalsó kasztbéli lúzere, azt mondom, oké.


Középkorban, ókorban is sokan gondolták így, kivéve a tengerészek.


Viszont aki egy modern társadalomban él, felnőttkorú, járt iskolába, arról meg nem értem, hogy miért hisz ilyen marhaságokban.

2021. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Infó bubble youtube csatorna megalkotója az egyik ilyen megszállott, hisz a bibliában minden le van írva, a többi forrás hamisított. Miért hiszi, hogy majd pont egy olyan könyvet, amiben le van írva az igazság, majd azt nem akarják felülírni, és hagyják terjedni, pedig i.e.-ből is vannak lapisföldes térképek, de egy iromány nem tudtak átírni, volt rá pedig elég idejük.
2021. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!