Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy meleg mennyire tehet...

Egy meleg mennyire tehet arról hogy meleg, valóban nem tudja irányítani vágyait, szerelmét?

Figyelt kérdés

Láttam egy filmet, teljesen hatása alatt kerültem, Adéle élete.

A film egy lábáról szólt, aki próbált fiúkhoz vonzódni az elején de egyszerűen nem ment neki, aztán megtalálta nagy szerelmét és tett egy nagy hibát megcsalta ezért kidobta és utána egyszerűen hosszú idő után sem tudta elfelejteni... és próbálta visszaszerezni de nem ment neki.... hihetetlen erős szerelem egy azonos némü ember iránt amit szerintem nem lehet irányítani


[link]


2021. ápr. 6. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetero mennyire tehet arról hogy hetero, valóban nem tudja irányítani vágyait, szerelmét?
2021. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Már hogy tehetne erről? Ez egy betegség amit nem lehet irányítani. Olvass utána ha nekem nem hiszel.
2021. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
2, nem betegség, már évtizedek óta kivették a betegségek listájáról, mert rájöttek, hogy nem az, és pont olyan normális mint a heteroszexualitás.
2021. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
3, bocsánatot rosszul tudtam, utána olvastam és igazad van
2021. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexualitásnak genetikai és epigenetikai okai vannak. Egy erősebben szőrös kezű embert sem nevezünk betegnek, pedig valakinek meg alig szőrös. Ez is genetikai különbség. Magát a vágyát nem tudja irányítani, esetleg elnyomni tudja.
2021. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

Mentális agybaj,ami már divat lett.

A leszbikusok 99%-a divatból lesz leszbikus.

Az ilyen mendemonda,hogy ők így születtek kamu. Egészen eddig nőkre állt,most hirtelen férfiakra?Volt barátnője,de rájött,hogy az új pnci a kizárólag férfi sgglyuk?

2021. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
6, ja biztos csak divatból, ha te mondod. Ki az a hülye, aki nő létére leéli egy nő mellett az egész életét, csak azért mert ez a divat, de közben ő maga nem erre vágyik? Mert ha csak divatból csinálná, akkor nem lenne boldog soha a saját nemével, ha nem vonzódik hozzá. Nekem meg elég boldognak tűnnek azok a leszbikus/meleg párok akik már évek óta együtt vannak, vagy az egész életüket egy azonos neművel élték le, hány ilyan híresség van, nem hiszem, hogy divatból tenne ilyet bárki, de persze az olyan embereknek mint a 6-os, hiába beszél bárki. Az emberi hülyeség sokkal nagyobb probléma mint a melegség. :D
2021. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Annyira, amennyire egy pedofil.

A vágyaiért nem, de a tetteiért mindenki felelős, és neki segítségre van szüksége. Egy pszichológussal talán javítható a probléma. Viszont elítélni sem kell, ha nem olyanok a tettei.

2021. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A melegek és a pedofilok között azért van különbség

A melegek nem csak testi vágyat éreznek, hanem érzelmi dolog is van ott (oké, nem mindig, pont, mint a heteroknál)

A pedofilok esetében azonban ez az érzelmi dolog teljesen kiesik, ott csak a testi vágy van. És amíg a melegek a vágyaik kiélésével nem tesznek tönkre életeket (hacsak nem erőszakról van szó, pont mint a heteroknál), addig a pedofilok áldozatai nem hiszem, hogy élvezik a dolgot, és egy gyerekben elég mélyen benne maradhat egy ilyen

Egyébként eléggé lepontozták a 6-ost, pedig mond valamit. Igenis vannak, akik "divatból lesznek melegek", mert tudomisén egyediek akarnak lenni és megjátsszák. Na ezek nem azok a típusok, akik leélik valaki mellett az életüket, ez csak kicsapongás, ha éppen figyelemre vágynak, és ebből, ha úgy tálalják, bőven megkapják

De a kérdésre válaszolva: nem tudják befolyásolni, ez egy érzelem. Anyukádat is szereted, nem tudsz ellene tenni, a szemét cseszekedős főnöködet utálod, nem tudsz ellene tenni, ha egy szeretted meghal, hiányzik, ez ellen sem tudsz tenni, legfeljebb elfedni a jeleit, nyomait a külvilág elől

2021. ápr. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
9-es, igen, biztos van aki divatból lesz, de azért nem a leszbikusok 99%-a, az túlzás, ezért lett lepontozva, mert felnagyítja a dolgokat. A válasza többi része viszont hülyeség és provokáció.
2021. ápr. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!