Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vélemény erről a nagyon nehéz...

Vélemény erről a nagyon nehéz kérdésről?

Figyelt kérdés

A szerelmed egy nagyon szép vagy jóképű ember,ám egy pl. egy ritka és komoly égési baleset történik ami által pl az egész arca felismerhetetlenné, szinte embertelenné változik.Mi történik az iránta érzett szerelmeddel és vonzalmaddal?

Szinte biztosan nem lehet erre választ adni, de érdekel mit gondoltok.

Talán sokan ismeritek azt a latin lányt aki annyira megégett a balesetben ,hogy szinte már nincs is emberi formája.(nem linkelek, mert felfoghatatlanul megrázó látvány 😱



2021. ápr. 8. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Az hogy a szerelmem jóképű az csak hab a tortán. Nem azért vagyok vele. Ha tolószékbe kerülne, ha megégne, bármi történne én mellette maradnék, mert az arc/test amúgyis megöregszik, a lélek ami örök.
2021. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretek valakit, akkor sérült arccal is szeretem. Ennyi.
2021. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem tovább.

Előbb vagy utóbb amúgy is megöregszik, ráncos lesz, stb. Nem várom senkitől, hogy 200 évig tündöklően tökéletesen nézzen ki.

2021. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ennek valóban így kell lennie,de az említett nagyon extra eset.
2021. ápr. 8. 13:53
 5/14 A kérdező kommentje:
Jogosan vághatjátok hozzám persze, hogy akkor miért nem linkelek. De tényleg okozhat egy két napos sokkot a látvány
2021. ápr. 8. 13:57
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Így meg nem ér semmit a példád, szóval lehetetlen válaszolni.
2021. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Egész véletlenül nem Jacqueline Saburido-ra gondolsz?
2021. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem aki azt mondja, hogy semmi nem változna, az hazudik. Ha valakiből konkrétan egy emberi roncs lesz, akkor a legtöbb ember csak sajnálatot fog érezni, arra pedig nem lehet építeni egy kapcsolatot. Egy meglévőt pedig tönkretesz.
2021. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyúlcipő azt elzsalok!
2021. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Hűha, ha neked az a látvány sokkoló, akkor elég érzékeny lelkületű lehetsz.

És még nem láttad azokat a szörnyűségeket, amelyeket muszlim nők ellen követnek el. Például nem hajlandók hozzámenni az apjuk/bátyjuk által kijelölt férfihoz (aki lehet egy erőszakos idős is). Kővel dobálás mellett leöntik savval a gyönyörű arcú nőket, gyerek lányokat. Van egy fotós, aki csinált egy rendkívüli fotósorozatot.


A kérdésedre válaszolva: semmi nem történik a férjem iránt érzett szerelmemmel. Úgy tűnik, neked nagyon számít a külső, ha ez egyáltalán kérdésként felmerült.


Tudod eleve változunk a korral, MINDENKI ráncos lesz, ősz, akár kopasz is.

2021. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!