Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért tűrik el, ha...

A férfiak miért tűrik el, ha közvetlen mellettük valaki bánt egy nőt?!

Figyelt kérdés

Semmit nem tesznek, úgy csinálnak, mintha mi se történne, csak elfordítják a fejüket. Ez lenne a nagy férfiasság?!

(Amúgy a történet az, hogy a kigyúrt csávó ma a villamosmegállóban megpofozta és megtépte a barátnőjét...)


2021. ápr. 9. 16:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
74%
És te miért nem csináltál valamit? Ugyanis egy kétajtós kigyúrt állattal szemben egy átlagos alkatú férfinek kb. ugyanannyi az esélye, mint egy nőnek.
2021. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
75%
Pont ezért, mert a magánéletbe senki nem akar beleavatkozni, meg tanúként járkálni a rendőrségre, bíróságra idegen emberek miatt. Senkinek nincs köze az utcai családi vitákhoz.
2021. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy ilyenkor állampolgári kötelességed segítséget nyújtani, ha teheted. De ha nincs nálam a másik leszerelésére használható eszköz, akkor nem fogom a szuperhőst játszani azért, hogy eggyel nőjön a sérültek száma.
2021. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
37%

mert a rendőrség dolga az ilyenbe beavatkozni


a nő meg elgondolkodhat hogy miért kellett ilyen pasival összejönnie


de gondolom cigányok voltak, azokért se nőért se férfiért nem kár

2021. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Nő vagyok én is... Nyilván ha férfi vagyok, összeverem az állatot, de nőként nincs sok esélyem....
2021. ápr. 9. 16:21
 6/43 Miss Endzsi ***** válasza:
81%
Nekem is elnézték a bántalmazást villamoson.
2021. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%

"Nő vagyok én is... Nyilván ha férfi vagyok, összeverem az állatot, de nőként nincs sok esélyem...."


Álomvilágban élsz. Általában 2 kimenet lehetséges ilyen esetekben.


1) Emberkedsz és jól megver

2) Elvered, feljelent és még a nője is ellened fog tanúskodni

2021. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
Én is tapasztaltam ezt, buszmegállóban vártunk volt egy anyuka 6 éves forma gyerekkel, egy 40-es pasas, meg én. Megjelent egy tag kéregetni akart tán, vagy nem tudom, olyan kellemetlenül közel ment az anyukához, az meg húzódott el, meg mondta hogy hagyja békén, de a pasi csak nem hagyta. A várakozó pasas csak mozizott, mikor láttam, hogy más segítség nem lesz, akkor hangosan felszólítottam az kellemetlen embert, hogy lépjen távolabb, mert a másik hölgyet zavarja. ekkor hátrébb ment, de akart valamit ugatni, csak jött a busz. Az anyuka megköszönte. Amúgy ha úgy van az ilyet meg is ütöm, ha szükséges mégis mit képzel magáról.
2021. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként neked is kötelességed segíteni ennyi erővel...

Amúgy meg azért nem állunk bele random emberekbe mert egy RANDOM nőt vernek, gondolkodj már... Vagy minket vernek meg, vagy börtönbe kerülünk. Vagy csak egyszerűen nincs humorunk hozzá. Megvan a kis saját dolgunk, munkából elegünk van stb stb... Hazafele menet nem fasztméregetni akarunk, csak hazaérni.

2021. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
34%
Miért avatkoznek bele? Honnan tudod miért kapta a nő? Miért lenne nekem kötelességem beavatkozni. Nem kötelező, ha valaki rosszul van vagy sérült azon kötelező segíteni. De ilyenbe bele avatkozni nem. Nem vagyok én rendőr. Ha a nőnek baja van majd hívja a rendőrséget. De úgyse fogja.
2021. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!