Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akit le lehet húzni, az le is...

Akit le lehet húzni, az le is kell húzni?

Figyelt kérdés
Tehát, ha valakit valamilyen okból ki lehetséges használni, akkor azt az embert ki kell használni a végtelenségig? Tudom hogy nem szép dolog, csak kérdezem. Én nem csinálom, velem csinálták.

2021. ápr. 11. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
NEM !
2021. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Sajnos velem is csináltak már ilyent, mert hagytam..

2021. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne, de megteszik sokan sajnos.

Hogy várhatjuk el munkahely vagy ország szintjén, mikor az átlag ember is ott húzza le a másikat ahol tudja... Már a legelején elvérzik minden, nem hogy a csúcson ne húzzanak le.

2021. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Nem kellene lehúzni!

Csak az a helyzet,hogy sokan így gondolkodnak,főleg akinek ez benne van a vérében.


Én amúgy arra jötten rá,hogy nem jó dolog jó embernek és segítőkésznek lenni mert az emberek ezzel visszaélnek és kihasználnak. Tavaly engem is lehúztak, de ez az én hibám mert olyan emberekkel foglalkoztam akikkel amúgy szóba sem kellett volna álni mert gáz emberek,nekik a becsületük pár tízezer forintot ért,ezzel csak magukat minősítették. Tanulópénz volt,többet ilyen nem fordul elő.


Egyszer meglehet tenni az emberrel,de ha valakit folyamatosan lehúznak vagy kihasználnak akkor ott van valami probléma.

2021. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!