Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy halálos beteg azon kívánsá...

Egy halálos beteg azon kívánságát hogy SENKIT nem kíván látni de még a közvetlen családot se-nem kell minden kérdés nélkül elfogadni?

Figyelt kérdés

A beteg a maga részéről noha még van hátra ideje elbúcsúzott mindenkitől. Nem kíván senkit látni. Az anonim és idegen ápolók -orvosok nem számítanak.

Ezt a döntését nem kell minden vita nélkül elfogadni?


2021. ápr. 13. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a döntést tiszteletben kellene tartani.
2021. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
majd szól, ha mégis látni akar valakit. Gondolom, van telefonja. Szerintem elege van abból a képmutatásból, amit rokonok egy-egy beteg körül csapnak.
2021. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem segítség neki, ha még ebben a helyzetben is elveszik tőle a jogot és nyomást gyakorolnak rá.
2021. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut. Hatalmas onzes arra hivatkozva, hogy miatta nem hagyjuk, maskepp tenni.
2021. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Mi ez a halálos beteg mánia?
2021. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen el kell fogadni a kérését. Én személy szerint azonosulni is tudok vele, szerintem én is hasonlóan szeretném egy ilyen helyzetben.
2021. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen mit lehetne nem elfogadni? Neked nem kerül semmibe.
2021. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!