Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt gyakorin szoktak...

Akik itt gyakorin szoktak válaszolni, azoknak nincs életük?

Figyelt kérdés
Nem sértésből, csak úgy kérdezem. Mert akinek sok barátja van, sok programja van az gondolom nem szokott gyk-n lógni, hiszen van neki jobb dolga is. Én szociális fóbiás vagyok és 1 barátom van de azzal is csak neten tartom a kapcsolatot, unalmamban szoktam válaszolgatni a kérdésekre itt gyakorin.
2021. ápr. 13. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Mindig jelen vagyok Gyakorikérdések oldalán, de nagyon jó az életem is. Sok barátom van, stb, stb.
Csak kérdezni szoktam Gyakorin, és sok barátom van.
Nem szoktam se kérdezgetni, se válaszolgatni, de sok barátom van.
Gyakorin szoktam eltölteni az időmet, mivel nincsenek barátaim, ezért unatkozok.
38 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
3 szavazat, mind a szociális fóbiásoktól. Itt vagyunk egymásnak, testvéreim :D.
2021. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem, hogy a kettő összefügg.


Nekem van elfoglaltságom bőven, a, házat és kertet újítjuk, babát várunk, minden héten találkozunk a családdal, összejárunk a szomszédokkal és néha a barátokkal, vállalkozáson is dolgozunk.


De esténként, ha elfárad az agyam, fel szoktam ide nézni, most pl. a Gyerekvállalás kategóriába többyire,, hisz ez foglalkoztat.

2021. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok barátom/haverom van.

De szeretek válaszolgatni, segíteni az embereken.

+Néha unatkozok én is.

Szerintem emberfüggő az hogy ki lóg mindig erre.

Nem mondanám hogy nincs életem. 🤔

2021. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Én elalvás előtt olvasgatni szoktam. Akkor van, hogy válaszolok is kérdésekre. Vannak barátaim, nem sok, de minőségiek. Sőt, 'haverjaim' is vannak.

Olyan válsz miért nincs, hogy vannak barátaim, de van időm a Gyakori kérdésekre is?

2021. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
#1: Én voltam az első szavazó. Làtom vagyunk ìgy egy páran. :(
2021. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem azt hinni hogy "van életem". Egyetemre járok, sokat kell tanulnom, vannak baráraim, barátom, szüleim, egyszóval emberek akikkel tudok beszélhetni stb. Ettől függetlenül megtetszett ez a névtelen oldal, szeretem mások problémáit olvasni, érdrkel mi foglalkoztatja az embereket, és ha olyan hogy tudom a választ, jó érzéssel tölt el ha segíthetek vele, néha pedig kicsit "okoskodni" is jó. Ha valakinek valami komolyabb baja van azt is szeretem elolvasni. Próbálok látatlanba lelket önteni az illetőbe. Vonaton, este, gyors kikapcsolódásként a vicces kérdések nekem szórakozás, ami nem zárja ki hogy legyenek IRL kapcsolataid 😄. Olyan mint a facebook pörgetés, kommentelgetés, csak névtelenül tehát kényelmeseb. 😂
2021. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%

Egyik politikai párt ad juttatást hogy a politikai rovatban csináljam a hangulatot.

Nem csak ezen az oldalon, facebookon, meg még néhány olyan helyen, ahol lehet kommenteket írni.

2010 körül kezdtem csinálni, aztán megláttam ebben a potenciált, több kategóriában is jelen vagyok.

2021. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Magam sem élek társasági, közösségi életet már nagyon régóta. Ide nem igazán unalomból járok fel mert lenne jobb és fontosabb dolgom de szeretek idejárni, érdekes más emberek gondolatait, érzéseit olvasni, de van egy másik ok amiért itt vagyok és ez még fontosabb legalábbis nekem. Szeretek másoknak, legalábbis amiben tudok segíteni. Ez lehet annyiban merül ki hogy meghallgatok másokat, van akinek ez is nagy segítség. Van akinek az élettapasztalataimnál fogva tudok némi tanáccsal, javaslattal szolgálni a felmerülő problémáinak a kezelésére. Valahogy ha segíthetek másoknak az egy nagyon motiváló erő számomra szinte a legnagyobb motivációt ez adja az életemben, mert nem igazán vannak barátaim, szüleimnek kívül nincs senkim, de velük már elhidegült a kapcsolatom. Így valószínűleg hogy itt vagyok azzal próbálom pótolni a közösségi, társasági élet hiányát, illetőleg próbálom kompenzálni azt is hogy igazán senkim sincs.

Legalábbis így jobban elgondolkodva az okokon erre a megállapításra jutottam.

2021. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#8-as

Mintha a számból vetted volna ki a szót...

Ez ijesztő...

2021. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

7-es, ez engem is érdekelne. :D De komolyan, tök jó!


Van egy kevés barátom, szoktam is velük találkozni, de per pillanat munkanélküli vagyok és egyedül is élek. Itt is szoktam ismerkedni emberekkel, személyes találkozó is volt már.


Általában akinek boldog élete van, az nem szokott naponta több óra hosszát itt lógni, én is boldogtalan vagyok.

2021. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!