Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar emberek nagy része...

A magyar emberek nagy része szeret igénytelen zenét hallgatni, igénytelen műsorokat nézni, és a politikában is igénytelen. A te véleményed erről?

Figyelt kérdés
Igénytelennek tartom például a mulatós zenét és társait, vagy a különféle valóságsókat, Győzike-műsort, a politikában meg az egyes hívószavakra (lipsik, nácik) ugrándozó híveket.
2021. ápr. 14. 07:27
A kérdező szavazást indított:
Zavar, és meg is szoktad jegyezni
Nem érdekel, te távol tartod magad ettől, de ha erre van igénye valakinek, hadd tegye
Te is szereted ezeket nézni, hallgatni
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Az igénytelen zene és tv műsor csak nézőpont kérdése. Neked a mulatós az igénytelen míg másnak a tuctuc zene. Neked a valóságsó az igénytelen míg másnak a brazil szappanopera vagy az NB1-es focimecs.


Nekem csak azzal van bajom ha mások akarják eldönteni számomra, hogy mi az igénytelen zene és műsor.

2021. ápr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Én az Anikó Showot utálom viszont a Mónikásat nem annyira. Utálom még az x faktort, utálom még a celeb vagyok ments ki innent, utálom még az édes életet, éjjel-nappal budapestet, stb

Amit szeretek: normális FILMek.(ami érdekel engem)

2021. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy bizonyos értelmi szint alatt lévők szerint ezek nem igénytelenek, mert ők ezeket nézik, hallgatják, és van is rá igény, különben nem csinálnának ilyeneket.


Mindenki a maga szintjéhez mérten éljen. A zenei ízlés ugyanúgy különböző, mint az, hogy kinek milyen alkatú ember tetszik.

2021. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PetheD ***** válasza:
93%
Jó meglátásod van, kérdező, de az, hogy ki mit tart igénytelennek, szubjektív. Másrészt, miből gondolod, hogy a magyar emberek nagy része? Biztosan vannak, sokan is vannak, de hogy nagy részük-e, abban nem vagyok biztos. Az ízlésekről nem érdemes vitatkozni - tartja a mondás. Ehhez járul, hogy ne más bírálja felül, nekem mi lenne a jó.
2021. ápr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg rám nem tolják vagy erőltetik addig mindegy nagyjából. Ha tv elé ültetett a család, akkor ne legyen baj abból, hogy Győzikét és D kategóriás celeb rázást nem akarom nézni. Cserébe én máshol azt hallgatom és nézem, amit akarok és ök se bömböltetse azt. Vagyis a megnyilvánulásnál legyen valami szint. Például Bluetooth hangszórót elfelejteni szépen sok ember között, mert azért is mayhem-et fogom nyomtatni neki, hogy értse meg.
2021. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is igénytelennek tartom, pont ezért nem hallgatom és nem nézem. Most belegondoltam és nem is barátkozom olyan emberekkel, akik ezeknek a másoroknak a célközönsége lenne. Nem direkt, mert amíg nem erőltetik rám, addig pont nem érdekel ki mit néz és mit hallgat, egyszerűen csak úgy alakult, hogy aki hozzám közel áll az szintén nem néz és nem hallgat ilyen szennyet. A trash műfajt viszont imádjuk, azt, ami direkt annyira rossz, hogy már jó, de az megint más téma.

Ettől még simán elfogadom, ha valaki az én ízlésemet tartja igénytelennek, nem fogok rajta megsértődni, mindenkinek joga van hozzá :)

2021. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na ezért nem vettem itthonra TV-t, mikor elköltöztem.


Úgysem nézek rajta semmit xD


Ismeretterjesztő dokfilmeket találok a neten, de inkább könyvtári könyveket veszek ki, a legfontosabb híreket meg 1-2 normális független weboldalon elolvasom és ennyi elég.

2021. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenki azt néz és azt hallgat, ami neki tetszik. Elő lehet fizetni több mint 100 csatornára, és mindenki kiválaszthatja a neki megfelelőt.
2021. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 qkker1 ***** válasza:

Szerintem sokaknak igénytelen, de legalább retro, ami most szól nálam.

80-as szintipop, funky, rap.

2021. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Első! Az, hogy mi az igényes és a minőségi az igenis egy objektív dolog. Az, hogy mi a jó meg a szerethető az már nyílván szubjektív, és tiszteletben tartom, ha valaki pl mulatóst hallgat, és elfogadom, hogy számára ez a kielégítő zenei műfaj, viszont nem fogom minőséginek meg igényesnek tartani, mert nem az. Van amit az emberek nem a minőség miatt fogyasztanak, vannak egyszerűen igénytelen emberek, persze ők ezt nem fogják tudni magukról. Egyébként én is utállok nagyom sok műfajt amit igényesnek és minőséginek tartok, de mégse szeretem, sőt talán utállom is.

Hogy egy egyszerű példával láttassam a dolgot: egy coopos, olcsó parizer neked lehet jobban fog ízleni, ámm nem lesz az minőségibb pl egy pármai sonkánál.

Lehet, hogy neked az apatest tetszik

De nem lesz több munka, valamint nem lesz kidolgozottabb, egészségesebb test, mint egy "fitnesszgurujé"

Lehet jönni most azzal, hogy jó-rossz: gondolkodás teszi

De nem ilyen egyszerű ez

2021. jún. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!